banner299

banner298

MANİSA'NIN KORONAVİRÜS TABLOSU

banner297

Manisa'da koronavirüsle mücadele devam ediyor. 

Manisa 24.04.2021, 13:21 24.04.2021, 13:26
MANİSA'NIN KORONAVİRÜS TABLOSU
banner388

Manisa'nın koronavirüs tablosunda son durum... Edinilen bilgiye göre Manisa'da bugüne kadar 480 binden fazla koronavirüs testi yapıldı. 2 bini aşkın can kaybının yaşandığı Manisa'da 100 bini aşkın vaka kayıtlara geçti.

100 BİNDEN FAZLA KİŞİ İYİLEŞTİ

Koronavirüse yakalanan 100 binden fazla kişi iyileşti. Yoğun bakımdaki hasta sayısı 100'ü aşarken Manisa'da 30'dan fazla da entübe hasta bulunuyor. 

EN FAZLA VAKA YUNUSEMRE'DE GÖRÜLDÜ

Manisa'da bugüne kadar en fazla vaka Yunusemre ilçesinde görülürken, Yunusemre'yi Turgutlu, Şehzadeler ve Akhisar takip etti. En az vaka Görülen ilçe ise Köprübaşı oldu.

Manisa'da ilçelerin vaka yoğunluğu sıralaması şöyle:

Yunusemre
Turgutlu
Şehzadeler
Akhisar
Salihli
Soma
Alaşehir
Saruhanlı
Kula
Kırkağaç
Demirci
Sarıgöl
Selendi
Gördes
Ahmetli
Gölmarmara
Köprübaşı

www.manisahaberleri.com

Yorumlar (3)
oktay 3 hafta önce
Manisada 2 bini aşkın vefat var ise ülke genelinde bakanlığın vermiş olduğu vefat tablosu halkı yalan bilgilendirmekten öte bir şey değildir
Ali NALBANT 3 hafta önce
Ben hiç bir resmi veri ve açıklamaya inanmıyorum. Ne yazık ki herşey yalan ve algı. Konuşsan hepsi su üstünde yürüyen evliya fakat her yerden riya, yalan ve ihale akıyor. İnsanların artık uyanması gerekiyor bunların islam ile, Allah ile, dogruluk ile, hakikat ile, sevgi ile huzur ile hiç bir alakaları yok.
Zuzu 2 hafta önce
Bu güne kadar manisada kac vefat var ? Manisa büyük şehir belediyesi vefat nedenini sisteme girmiyor...her şey büyük bir SIR....hatta covid19 vefat eden bir bayan nedense sanki hic defin edilmemis gibi mezarlik bilgi sisteminde hiç yer almıyor.
26
açık