Manisa'nın Kent Marketleri ikinci şubesini açtı 

banner297

Manisa'nın Kent Marketleri (MKMAR) sahibi Metin Karagül ile omuz omuza verdiği kızı Hilal Nur Karagül ve Ahmet Karagül genç girişimciler olarak yeni stratejiler geliştiriyor. Manisa'ya yeni marketler zinciri kazandıran Karagül ailesi, MK Marketler ile vatandaşlara uygun fiyata hizmet vermeyi amaçlıyor.

Manisa 19.02.2021, 11:45 19.02.2021, 12:06
Manisa'nın Kent Marketleri ikinci şubesini açtı 

Manisa'nın Kent Marketleri (MKMAR) yeni şubelerle hizmet ağını genişletiyor. Uygun fiyat ve kaliteli hizmetle şubeleşen MK Marketler, kente yeni bir marka katmanın gururunu yaşıyor.

MKMAR'DAN YENİ ŞUBELER GELİYOR

Metin Karagül, yeni şubeler açma hazırlığında bulunduklarını söyleyerek, "Alaybey ve Şehitler mahallesinde iki şubemiz bulunuyor. Birçok üründe fiyatlar diğer zincir marketlerine oranla çok daha ucuz. Şu an Güzelyurt, Muradiye, Yarhasanlar mahallerinde şubeleşerek kentimize yeni marketler kazandırmaya çalışıyoruz. Diğer zincir marketlere nazaran çok fazla ürün çeşitliliğimiz bulunuyor" dedi.

İNTERNETTEN ALIŞVERİŞ HAZIRLIĞI

Manisa'da Kartat Kurutulmuş ve Dond Hazır Gıda ile Efeler Gıda firmalarının işletmeciliğini de yapan Karagül, internet üzerinden satış hazırlığında bulunduklarını belirtti. Karagül, internet üzerinden satışlarla alışverişlerin kolaylaşacağını söyledi.

Yorumlar (2)
Misafir 2 hafta önce
Personel alıyorlar mı?Onu yazmamışsınız.Neyse yeni reklamda onu da yazarsınız..
ck 2 hafta önce
bakalım kaç ay dayanabilecekler
9
kapalı