MANİSA'NIN EN BÜYÜK VİTRA ARTEMA MAĞAZASI AÇILDI

Manisa’da açıldığı günden bu yana büyük ilgi gören Gökdere Yapı’da birbirinden kaliteli ürünler Manisalılar’ın ayağına geldi. Vitra, Artema, Bien seramik, Weber, Oua Granit, Hüppe kabin gibi markaların yanı sıra birçok sıra dışı ürün sizi bekliyor.

banner292

DEV SHOWROOMDA YOK YOK!
İlgili Galeriye Git
Murat, Sedat ve Yakup Gökdere kardeşler Manisa’da açtıkları Gökdere Yapı ile seramik ve banyo ürünleriyle Manisa merkezin yanı sıra çevre ilçelere de hitap ediyor.
‘Eviniz için mükemmellik burada başlıyor’ sloganını benimseyerek yola çıkan Gökdere Kardeşler, Yunusemre İlçesinde bulunan Manisa’nın en büyük seramik, granit ve banyo ürünlerinin yer aldığı mağazasına Manisalıları çay-kahve içmeye bekliyor.
Seramik ve banyo ürünlerinde bol çeşit ve uygun fiyatlarla hizmet veren firma, 700 metrekarelik showroomda Vitra, Artema, Bien seramik, Weber, Oua Granit, Hüppe kabin ürünleri ile tüm Manisa ve ilçelerine hitap ediyor.
Gökdere Yapı, Yeni Mahalle Horozköy Caddesi üzerindeki dev showroomda hizmette…
Detaylı bilgi için www.gokdereyapi.com adresine bir tıkla ulaşmak mümkün. Telefonla bilgi almak isteyenler 0555 390 6203 veya 0236 503 2643 nolu numaralardan bilgi alabilir.   
 
 
 
banner314

İlgili Galeriler