Manisa İl Sağlık Müdürü değişti (Doç. Dr. M.Emre Erkuş atandı)

banner297

Şanlıurfa Sağlık Müdürü Doç.Dr.Emre Erkuş, Manisa İl Sağlık Müdürlüğüne atandı.

Manisa 15.06.2021, 10:36 15.06.2021, 10:40
Manisa İl Sağlık Müdürü değişti (Doç. Dr. M.Emre Erkuş atandı)
banner388

Manisa İl Sağlık Müdürü Dr.Necip Yemenici’nin yerine Doç.Dr.Emre Erkuş’un atandı. Konuyla ilgili Dr.Necip Yemenici, sosyal medya hesabından, "30.11.2017'den itibaren yürüttüğüm Manisa İl Sağlık Müdürlüğü görevim sona erdi. Şanlıurfa İl Sağlık Müdürü Doç.Dr.Emre Erkuş Manisa İl Sağlık Müdürü olarak atanmıştır. Manisa’mız için hayırlı olsun" açıklamasında bulundu.

Doç. Dr. M.Emre Erkuş kimdir?

Doç. Dr. M. Emre Erkuş 1979 yılında Ankara’da doğdu. 2006 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesini dereceyle bitirdi.
2011 yılında Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesine Mecburi Hizmetini yerine getirmek için Kardiyoloji uzmanı olarak atandı.
2013 yılında mecburi hizmetini bitirdikten bir süre sonra Harran Üniversitesi Tıp Fakültesinde Öğretim Görevlisi olarak çalışmaya başladı.
2015 yılında Yrd.Doçent, 2017 yılında Doçent olan Dr. Emre Erkuş, 2016-2018 yılları arasında Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekan Yardımcılığı ve 2017-2018 yılları arasında Şanlıurfa Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimliği görevi yapmıştır.
 Şanlıurfa’da bulunduğu 2011 yılından beri hem ulusal hem de yerel sivil toplum kuruluşlarında gönüllü ve üye olarak hizmetlerini sürdürmektedir.
Evli ve 2 çocuk babası olan Erkuş, orta düzeyde İngilizce bilmektedir.

Yorumlar (6)
MANİSALI 2 ay önce
MANİSALI HİÇ DOKTOR KALMADI HERALDE
wolf45 2 ay önce
şanlıurfa milletvekili fakıbaba isyan etti il müdürü manisaya geldi ne güzel memleket. bide baş tacı olur
liyakat 2 ay önce
Görünce anlayacaksınız
İsmail 1 ay önce
Manisa sağlık müdürü anlamında değerli bir kişi kazandı. Manisaya hayırlı olsun. Hocam çok değerli ve sevilen bir insandır. Peşin yargılı olmayın. Bakan bu insanı siyasete kurban etmedi.
Manisalı 2 ay önce
AKP Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba’nın Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya Twitter üzerinden atıfta bulunmasının hemen akabinde, ''Eski bir başhekim ve genel cerrahı uzmanı olarak Şanlıurfa'da sağlığın iyi yönetilmediğini görüyorum'' dedikten sonra, Şanlıurfa il sağlık müdürünün görevden alınarak Manisa'ya atanması Manisa adına üzücü. Burası düşman şehri mi?
Kırıkkale 4 hafta önce
Hocamı liseden tanıyorum. Çok değerli ve karekteri sağlam bir kişidir.bence manisa kazanacaktır.kişisel çatışmaları buralara taşımayın ve bu insanı siyasete harcamayın.aeo
22
açık