MANİSA'DA YILBAŞI VE HEDİYELİK EŞYA FESTİVALİ BAŞLIYOR

banner297

Yılbaşı, Hediyelik Eşya, Hatay ve Gaziantep Gastronomi Festivali; 23 Aralık Perşembe günü Manisa Fuar Merkezi'nde başlıyor. 2 Ocak'a kadar devam edecek etkinliklerde birbirinden farklı hediyelik eşyanın yanı sıra Gaziantep yöresinin lezzetleri Manisalılarla buluşacak.

Manisa 21.12.2021, 10:24 21.12.2021, 12:34
MANİSA'DA YILBAŞI VE HEDİYELİK EŞYA FESTİVALİ BAŞLIYOR

Manisa'da lezzet ve eğlence dolu günler başlıyor. Geçtiğimiz yıl pandemi nedeniyle gerçekleşemeyen, bu yıl üçüncüsü düzenlenen Yılbaşı, Hediyelik Eşya, Hatay ve Gaziantep Gastronomi Festivali 23 Aralık Perşembe günü başlıyor. Birbirinden farklı hediyelik eşya Manisa Büyükşehir Belediyesi Fuar Merkezi’nde görücüye çıkacak.

Çok sayıda standın yer alacağı etkinlikte, Gaziantep’in yöresel lezzetleri Manisalılarla buluşacak. Eşsiz lezzetiyle dünyaya ün salan Gaziantep mutfağı, baklavasından içli köftesine, katmerinden kuru dolmasına, fıstığından deli acısına kadar yöresel lezzetlerle Manisalıların damak tadına sunulacak. El işlemesi ürünler de fuar boyunca sergilenecek.

Yılbaşı, Hediyelik Eşya, Hatay ve Gaziantep Gastronomi Festivali, 2 Ocak Pazar gününe kadar ziyaretçilerini ağırlayacak.

Yorumlar (1)
memiş keto 2 ay önce
yılbaşı haram müslümanlar kutlamaz diyen bir kitle var . onlar duymasın
0
açık