banner298

Manisa'da Yılbaşı, Hediyelik Eşya, Yöresel Lezzetler Festivali başladı

banner297

Yılbaşı, Hediyelik Eşya, Yöresel Lezzetler Festivali, Manisa Fuar Merkezi'nde başladı. 2 Ocak'a kadar devam edecek etkinliklerde birbirinden farklı hediyelik eşyanın yanı sıra yöresel lezzetler de Manisalılarla buluşuyor.

Manisa 23.12.2021, 11:35 23.12.2021, 12:00
Manisa'da Yılbaşı, Hediyelik Eşya, Yöresel Lezzetler Festivali başladı

Manisa'da lezzet ve eğlence dolu günler başladı. Geçtiğimiz yıl pandemi nedeniyle gerçekleşemeyen, bu yıl üçüncüsü düzenlenen Yılbaşı, Hediyelik Eşya, Yöresel Lezzetler Festivali başladı. Birbirinden farklı hediyelik eşya Manisa Büyükşehir Belediyesi Fuar Merkezi’nde görücüye çıktı.

Çok sayıda standın yer alacağı etkinlikte, yöresel lezzetler Manisalılarla buluştu. Eşsiz lezzetiyle dünyaya ün salan Hatay ve Gaziantep mutfağı, baklavadan içli köfteye, katmerden kuru dolmaya, fıstıktan deli acıya kadar yöresel lezzetlerle Manisalıların damak tadına sunuldu. Organik peynir ve süt ürünleri de stantlarda yerini aldı. El işlemesi ürünler de fuar boyunca sergilenecek.

Yılbaşı, Hediyelik Eşya, Yöresel Lezzetler Festivali, 2 Ocak Pazar gününe kadar ziyaretçilerini ağırlayacak.

.

Yorumlar (1)
Tarzan45 10 ay önce
Haber için fuara gidip fotoğraf çekemediniz mi? Haberdeki fotoğraflardan birinde "Manisa 15. Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı" yazıyor.
20
parçalı bulutlu