MANİSA'DA YAĞMUR SICAKLARI

banner297

Manisa'da yağmur öncesi sıcak hava etkili oluyor. Meteorolojiden alınan hava tahminlerine göre Manisa'da 5 gün üst üste yağış bekleniyor.

Manisa 08.06.2021, 14:20
MANİSA'DA YAĞMUR SICAKLARI

Yurdun kuzey, iç ve batı kesimlerinin parçalı ve çok bulutlu, Marmara, İç Ege, Batı Akdeniz, İç Anadolu’nun kuzey ve batısı, Batı ve Orta Karadeniz’in iç kesimleri, Sinop, Kayseri ve Gümüşhane çevreleri ile Erzurum’un doğu, Kars’ın güney ve Ağrı’nın batı ilçelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.
Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, hava sıcaklığında önemli bir değişiklik olmayacağı, yurt genelinde mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor.
Rüzgarın ise genellikle kuzey ve kuzeybatı, zamanla İç Ege, Akdeniz kıyıları ile Güneydoğu Anadolu'da batı ve güneybatı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette esmesi bekleniyor. Manisa'da yağmur öncesi sıcak hava etkili oluyor. Meteorolojiden alınan hava tahminlerine göre Manisa'da 5 gün üst üste yağış bekleniyor. 

MANİSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA TAHMİNİ

Yorumlar (0)
19
parçalı az bulutlu