banner299

banner298

Manisa'da şehiriçi ve şehirlerarası ulaşımda tematik denetim

banner297

Vali Yaşar Karadeniz, İçişleri Bakanlığının hayata geçirdiği Tematik Genel Denetim faaliyetleri kapsamında gerçekleştirilen şehir içi ve şehirlerarası yolcu taşımacılığını denetlemek üzere Manisa Şehirlerarası Otobüs Terminaline giderek incelemelerde bulundu.

Manisa 08.03.2021, 17:03 08.03.2021, 17:14
Manisa'da şehiriçi ve şehirlerarası ulaşımda tematik denetim
banner388

Otobüslerde yolcu sayısı, maske, sosyal mesafe kurallarına uyulup uyulmadığı konularında gerçekleştirilen incelemelerde taksiciler, firma çalışanları, şoförler ve vatandaşlarla sohbet eden Vali Karadeniz,  şuan ki vaka sayısı tablosunda sarı renkten turuncuya ya da kırmızıya düşmemek için Nisan ayı sonuna kadar tedbirli ve sabırlı olunmasını istedi.
Vali Karadeniz’e incelemelerde Vali Yardımcısı H. Volkan Köksal, İl Sağlık Müdürü Necip Yemenici, Ulaşım Daire Başkanı Hüseyin Üstün, Zabıta Daire Başkanı Mustafa Duman, Şoförler Cemiyeti Başkanı Salih Karaağaç ve yetkililer eşlik etti.

Yorumlar (2)
manisalı 1 ay önce
tarfikten önce yolların haline bakın her yerde çukur var
Uncubozkoylu 1 ay önce
Uncubozkoy trafiği ne bir el atsanız daha iyi olur. Bozköy kahvesinin önü ve aşağı doğru çift taraflı park yüzünden trafik akışı kesintiye uğruyor. Park yapılmaz levhası olursa iyi olur
24
açık