MANİSA'DA MASKE DAĞITIMI BAYRAMDA DA DEVAM ETTİ

Ramazan Bayramı'nın ilk gününde, 65 yaş ve üzeri ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşlar, kendilerine tanınan sokağa çıkma iznini kullandı. 14.00 ila 20.00 saatleri arasında sokağa çıkma serbestliği bulunanlara Manisa Büyükşehir Belediyesi kurduğu maske dağıtım stantları ile halkımıza hizmet verdi.

MANİSA 24.05.2020, 18:28
MANİSA'DA MASKE DAĞITIMI BAYRAMDA DA DEVAM ETTİ

Cumhurbaşkanlığı Genelgesi ile 65 yaş ve üzeri ile kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşlarımız, Ramazan Bayramı'nın ilk gününde üçüncü kez kendilerine tanınan sokağa çıkma serbestliğinden faydalandılar.  Koronavirüsle mücadele sürecinde halk sağlığının korunması amacıyla seferber olan ve sonrasında sokağa çıkma izinlerinde kurduğu hijyenik maske dağıtım stantları ile Manisalıların yanında yer alan Manisa Büyükşehir Belediyesi, Ramazan Bayramı'nda da Ulupark, Kırmızı Köprü ve Atatürk Kent Parkı'nda kurulan maske dağıtım stantları ile binlerce maske, 65 yaş ve üzeri ile kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşlara dağıtıldı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Mehmet Güzgülü, Genel Sekreter Yardımcısı Ertuğrul Yıldırım ve Zabıta Dairesi Başkanı Mustafa Duman da, Ulupark'ta kurulan stantta vatandaşlara maske dağıttı. Ramazan Bayramı dolayısıyla stantlarda kolonya ve şeker ikramında bulunulurken, sokağa çıkma serbestliği tanınan 65 yaş ve üzeri ile kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşların Ramazan Bayramı kutlandı.  

Yorumlar (0)
34
açık