MANİSA'DA KÖPEKLERİN SALDIRISINA UĞRAYAN ADAM YARALANDI

banner297

Manisa'da sokak köpeklerinin saldırdığı kişi yaralandı.

Manisa 11.08.2021, 11:12
MANİSA'DA KÖPEKLERİN SALDIRISINA UĞRAYAN ADAM YARALANDI

Olay 8 Ağustos akşamı Manisa'da  Sultan Camii önünde yaşandı. Cami yakınında oturan Nihat Çelik'e iddaya göre 4 sokak köpeği saldırdı. Köpeklerin saldırısı sonrası yaralanan Çelik, duvara çıkarak köpeklerden kurtuldu. Bacağında yaralar oluşan adam, 

Merkezefendi Hastanesi acil servine başvurdu. Kuduz, tetanoz aşıları olan Çelik, saldırının şokunu atlatamadığını söyledi. Sosyal medya üzerinden belediyelere çağrıda bulunan talihsiz adam, sokak köpeklerinin insanlara saldırdığına dikkat çekerek yetkilileri göreve çağırdı.

Yorumlar (16)
Tam Manisalı 1 ay önce
Biri Belediye mi dedi, hangi belediye. Burada belediye var mı ? Sekiz Eylül havuzunun olduğu yere gidin bakın hayvanat bahçesi gibi
ilhan tasma 1 ay önce
evet zaman zaman hiç bir yapmayan insanlara saldırıyorlar şwhir içinde sıkıntı yaratıyorlar
Arnold 1 ay önce
2. Anafartalarda Anadolu öğretmen lisesinin olduğu bölgede de çok saldırı oluyor.
Ayrıca; Hayvanların karınları doysun yerlere atılan mamalar yüzünden manisamız çöplük gibi görünmektedir.
Apartmanımızın bahçesinin 2 yerine dış duvarının sadece bir bölümünde ise 3-4 yerine mama döküldüğünü görüyorum. Neredeyse hayvanların ağzına verecekler mamaları. Hayvanların doğal yaşamını bozuyorlar. Lütfen Mahallede 1 yerde mama olması yeterli. Aç olan hayvan onu bulur zaten. Fareler mamalarla besleniyor. Kedilere bakıyorum kuşu avlamış ancak yemiyor onunla oyun oynuyor. Zaten çöp bidonlarının etrafı pislik içinde, birde her apartmanın 4-5 yerine mama koyulduğunda durum daha kötü oluyor. Bahçelerimize kedi köpek girip tuvaletini yapıyor. Hem koku yapıyor hemde bahçede toprakla oynayan çocukların sağlığıyla oynanıyor? Şehir merkezlerinden uzak yaşam alanı kurularak hayvanların o bölgelerde beslenmesi sağlanabilir. Hayvanseverlerde şehrin heryerine mama dökeceğine orada güzelce beslenme alanları oluşturarak besleyebilirler.
Bu arada hayvanseverlik sadece kedi köpek besleyerek olmaz. Bir tane kuş yuvası astıklarını görmedim bu hayvanseverlerin. Lütfen doğal yaşamı bozmayın.
DOKTOR 1 ay önce
BEN DE GECE İŞTEN ÇIKINCA SEKİZ EYLÜL HAVUZUN TAM ÖNÜNDE BEŞ ALTI KÖPEĞİN SALDIRISINA UĞRADIM. BELEDİYELER BU KONUYA EL ATMASI GEREK.
HAYVAN HAKLARI İNSANA ZARAR VERMEYE BAŞLADIĞI YERDE BİTER.
A 1 ay önce
8 HAVUZU BİT PAZARININ OLDUĞU TARAFLARDA SÜRÜ HALİNDE GEZİYORLAR VE SALDIRIYORLAR.BELEDİYEYİ KAÇ SEFER ARADIK AMA ÇÖZÜM OLARAK KISIRLAŞTIRILDI DİYORLAR.İSTERSENİZ YARHASANLAR CAMİ ALTINA GELİP KISIR KÖPEKLER NASIL YAVRULAR GELİP GÖREBİLİRSİNİZ..
Güzelyurt felaket 1 ay önce
Güzelyurt ne kadar felaket anlatılmaz yaşanır insanların değeri yok neredeyse önce köpek tapar ve beslediği köpeği geliyor güya çocuk dostu şehir diyorlardı küçük çocuk nasıl gezsin böyle vahşi ortamda?
keto ismaioglu 1 ay önce
evet 8 eyylül havuzuzun orada ikamet eden siyah köpek insanlara saldırıyor. geçe sürü halinde devriye gezen köpeklerin ivedi olarak toplanması gerekiyor. yönetiçimiz uyuyor mu. yoksa manisada ikamet etmiyorlar mı.
manisalı 1 ay önce
ALFA O ABİCİM SİYAH OLAN :)
MANİSA'LI 1 ay önce
LİNÇE HAZIRIM AMA; BAKIN ARKADAŞLAR BİLMEDİĞİNİZ BİR KONU VAR Kİ BELEDİYELERİN BU KONUDA ELLERİ KOLLARI BAĞLI. (GÜYA) HAYVAN SEVER!!! ŞAHISLAR YÜZÜNDEN BUGÜN MANİSA BU HALDE MAALESEF. ONLAR SOKAK HAYVANLARINI DÜŞÜNDÜĞÜ KADAR BU YARALANAN ABİYİ DÜŞÜNMÜYORLAR. BELEDİYELER KANUN GEREĞİ ALDIKLARI HER KÖPEĞİ 15 GÜN İÇERİSİNDE AYNI NOKTAYA BIRAKMAK ZORUNDALAR. YOKSA MAHKEMELİK OLUYOR TÜM GÖREVLİLER SORUŞTURMA GEÇİRİYORLAR VE MAALESEF MANİSA'DA BU KÖPEKLERİN AKIBETİNİ TAKİP ETMEYİ KENDİNE İŞ EDİNMİŞ 15 - 20 KİŞİ VAR ŞUANDA.
İlker 1 ay önce
Kopeklere laf soylemeyin onlar bizim kutsal varliklarımız hindistanda inege tapıyorlar bizim kısa saçlı saçı boyalı kokanalar neredeyse köpeklere tapacaklar...
işçi 1 ay önce
Başıboş köpekler ciddi tehlike ama önlem tedbir yok yani vatandaş kendi başının çaresine bak diyorlar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
27
açık