MANİSA'DA KAYMAKAMA BÖYLE YAKALANDILAR

banner297

Manisa’da koronavirüsün yayılmasını engellemek için denetimler aralıksız devam ediyor. Şehzadeler Kaymakamı Cemal Hüsnü Çaykara, Şehzadeler Başkan Yardımcısı Mehmet Kavas ve emniyet ekibiyle birlikte Borsa Caddesi ve Seyfettin Bey Caddelerinde denetim gerçekleştirdi. Kaymakam Çaykara, maske takanlara teşekkür ederken, maske takmayanları ise insanların sağlığını tehlike attıkları için uyardı. Çaykara, maske takmanın bu zamanlarda çok önemli olduğunu belirtti. 

Manisa 23.09.2020, 17:12
MANİSA'DA KAYMAKAMA BÖYLE YAKALANDILAR
banner388

Denetimlerle ilgili açıklama yapan Kaymakam Çaykara, “Hiç gitmediğimiz alanlar olduğu halde genelde insanların maske konusunda duyarlılığının arttığını memnuniyetle gördük. Tabii çok kritik bir süreçten geçiyoruz. Bıçak sırtı gibi bir durum var hadiselerde. Bunları iyiye çevirmek, okullarımızın açılmak üzere açıldığı bir bölümde de orada da ayrı bir dikkat etmemiz söz konusudur. Vatandaşımızın bu konudaki duyarlılığının gevşemeden devam etmesi önem arz etmektedir. Biz de bunun için bütün ekiplerimizle birlikte genel denetimi yaptık. Ama haftada belli günlerle 16 ekibimiz çeşitli alanlarda denetim yaparak hiç boşluk bırakmamaya çalışıyorlar.” dedi. 
Kaymakam Çaykara, “Maskenin, sosyal mesafenin ve hijyenin bizi rahatlatacak önemli kurallar olduğunu vatandaşlarımızla birlikte paylaştık. İnşallah bu sıkıntılı dönemi de denetimlerimizi üst düzeyde tutarak geçirmeye gayret edeceğiz. Maske bizi hem cezadan hem virüsten korur. Virüsü vatandaşlarımızı etkilememesi için maske gibi gerekli araçlardan çok daha dikkatli bir şekilde istifade etmemiz gerekir” diye konuştu.

Yorumlar (0)
30
açık