MANİSA'DA İMAR MESAİSİ

banner297

Manisa'nın uzun yıllardır kanayan yarası haline gelen imar planı çalışmalarında son aşamaya gelindi. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, imar sorununu sona erdirecek olan imar planı için Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi ile bir araya geldi. İmar planında gelinen son durumun değerlendirildiği toplantıda, 5000'lik planların Nisan ayı meclis toplantısına getirileceği ifade edildi.

Manisa 30.03.2021, 16:02
MANİSA'DA İMAR MESAİSİ
banner388

Manisa'nın imar sorununun ortadan kaldırılması için Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün önderliğinde başlatılan imar çalışmalarında sona gelindi. Bu kapsamda yoğun mesai harcanırken, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün başkanlığında toplantı gerçekleştirildi. Manisa Büyükşehir Belediyesi Encümen Salonu'nda yapılan toplantıya Yunusemre Belediye Başkanı Mehmet Çerçi, Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Aytaç Yalçınkaya, Yunusemre Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa Irmak ve Dilşat Ulaş, İmar ve Şehircilik Müdürü Hakan Akgöl ve teknik ekipler katıldı. Toplantıda çalışmaları devam eden imar planında gelinen son durum, görüş alışverişinde bulunularak değerlendirildi. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün önderliğinde çalışmaları başlatılan ve bu kapsamda yoğun mesai harcanan 5000'lik planların, Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi'nin Nisan ayı meclis toplantısına getirileceği ifade edildi.

İmar planı çalışmalarında gelinen noktayı değerlendiren Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, "Nisan ayında 5000'lik planlarımızı meclisimize getiriyoruz. Geride kalan süreçte ilçe Belediye Başkanlarımız ve ekipleriyle imar planı için yoğun mesai harcadık. Şehrimizin 30 yıllık imar sorununa yaptığımız çalışmalarla inşallah son vereceğiz" diye konuştu.

Yorumlar (2)
İnşAllâh 4 ay önce
Bu sefer olsun artık. Kiralar isranbulla yarışıyor
VatandaŞ 4 ay önce
Ha gayret imara çok az kaldı, 20-25 yıl ne ki bekleriz.
24
açık