Manisa'da din görevlileri, doktor ve polisler için siperli maske üretti

banner297

Diyanet Vakfı Manisa Şubesi üyeleri tarafından sağlık çalışanları ve polisler için siperli maske üretildi.

MANİSA 01.05.2020, 18:17
Manisa'da din görevlileri, doktor ve polisler için siperli maske üretti

Manisa Diyanet Vakfı'ndan yapılan açıklamada, gönüllü din görevlileri tarafından montajı yapılan 2 bin 600 siperli maskenin, kentte çeşitli hastanelerde görev yapan doktor, sağlık çalışanı ve polislere dağıtıldığı belirtildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen gönüllü din görevlilerinin sorumlusu Bilal Fatih Akbaş, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile etkin mücadele edilen bu dönemde taşın altına ellerini koyduklarını, ürettikleri maskeleri yetkililere teslim ettiklerini kaydetti.

Yorumlar (1)
akp ve dostları 5 ay önce
Keşke abd ye uçaklarla maske göndereceğinize, doktorlarımıza ve polislerimize dağıtsaydınız da, din görevlilerinin fedakarlığına kadar kalmasaydı. Son bilgilere göre ''abd, Suriye'nin kuzeyinde yeni bir yapı kuruyor. Başında “General Mazlum” kod adlı Şahin Cilo olacak. PKK/ YPG'lilerin çekirdeğini oluşturduğu eski IŞİD militanlarının yanında maaşlı yerel unsurların olduğu yeni yapı için Pentagon, 2021 bütçesinden kaynak istedi. Terör örgütü YPG/PKK kontrolü altında yaklaşık bin 120 kişilik 5 komando bölüğü ve 600 kişiden oluşan anti-terör birliğinden oluşacak. Bu sayı, bütçe imkanlarıyla 10 bin kişiye çıkarılacak''!
25
açık