banner299

banner298

MANİSA CBÜ'DE YENİ POLİKLİNİK BİNASI HİZMETE BAŞLIYOR

banner297

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi Yeni Poliklinik Binası Hizmete Başlıyor

Manisa 05.04.2021, 13:33 05.04.2021, 13:36
MANİSA CBÜ'DE YENİ POLİKLİNİK BİNASI HİZMETE BAŞLIYOR
banner388

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi, 5 Nisan 2021 Pazartesi günü itibariyle yeni poliklinik binasında hizmet vermeye başlayacak. Hafta sonları dahil olmak üzere yoğun ve özverili bir mesai ile gerçekleştirilen, Rektör Prof. Dr. Ahmet Ataç’ın yakından takip ettiği taşınma işlemleri son aşamaya ulaştı.

Hizmete giren yeni poliklinik binası, modern bir yapıya, nitelikli fiziki koşullara ve kaliteli bir altyapıya sahip olmanın yanı sıra, hastaların ihtiyaç duyacağı tüm tetkik ve inceleme alanlarının aynı binada yer alması sayesinde başka bir bölüme başvurmalarına gerek olmadan tüm işlemlerini yapabilmelerine olanak sağlayacak. Tüm cerrahi ve dahili branşlar ile çocuk sağlığı polikliniklerinin yer aldığı yeni bina, sunulan hizmet kalitesinin artmasına büyük katkı sunacak.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi’nin Manisa ve ülkemiz için fark yaratan yatırımlarının aralıksız devam ettiğini belirten Rektör Ataç, yeni polikliniğin resmi açılışının mayıs ayında yapılmasını planladıklarını kaydederek gerek Manisa halkının gerek öğretim üyelerinin ciddi bir ihtiyacına yanıt vermekten duydukları mutluluğu dile getirdi.

Yorumlar (1)
mazlum 1 ay önce
işi gücü şov...
20
açık