banner299

banner298

Manisa CBÜ'de 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlaması

banner297

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ataç, üniversite bünyesinde görevli olan kadın çalışanlarla bir araya gelerek Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı.

Manisa 08.03.2021, 15:41
Manisa CBÜ'de 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlaması
banner388

Rektörlük bünyesindeki birimlerde görev yapan kadın çalışanlarla, düzenlenen kutlama programı ile bir araya gelen Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ataç, gelecek neslin kadınlarla birlikte var olacağını belirterek, kadına ve kadın haklarına saygılı bir üniversite misyonuyla yollarına devam edeceklerini vurguladı. Rektör Ataç yaptığı konuşmada “Emeğiyle, özverisiyle, idealizmiyle, başarılarıyla ve hayatın her alanına kattığı değerlerle geleceğe yön veren tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum” ifadelerine yer verdi. Kutlama programı toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliği çerçevesinde, Rektörlük Binasında görev yapan kadın personeli odalarında tek tek ziyaret eden Rektör Danışmanı Prof. Dr. Asena Gülova Kadınlar Günü’nü kutlayarak, karanfil takdim etti.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında bir de mesaj yayımlayan Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ataç şu ifadelere yer verdi;

“Tüm dünya ve ülkemizde, kadınların eşit haklarla toplumsal hayatın her alanında hak ettikleri yeri almaları temennisi ile 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü en içten duygularla kutluyor; hiçbir kadının şiddet görmediği mutlu ve huzurlu yarınlar diliyorum. Sevgi ve saygılarımla.”

Yorumlar (0)
18
parçalı bulutlu