banner299

banner298

HEDEF 1200 KİLOMETRE ASFALT

banner297

Geçtiğimiz asfalt sezonunda kendi araç ve ekipmanlarıyla 100 günde tam 900 kilometre asfalt çalışması yaparak önemli bir başarıya imza atan Manisa Büyükşehir Belediyesi, yeni sezona hızlı başlayacak.

Manisa 09.03.2021, 20:56
HEDEF 1200 KİLOMETRE ASFALT
banner388

Asfalt çalışması yapılacak olan yollarda ekiplerin altyapı çalışmasına devam ettiğini belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Vatandaşlarımızın konforlu ve güvenli yollarda seyahat edebilmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu sezon Manisa yollarında 1200 kilometre asfalt çalışması yapmayı hedefliyoruz” dedi.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Büyükşehir Belediye Meclis Toplantısı’nda yeni sezonda asfalt hedefini açıkladı. Yol Yapım, Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı yeni asfalt sezonu öncesi hazırlıklarını sürdürürken, ekipler temel malzeme serimi ve yol genişletme çalışmasıyla mevcut yollarda asfalta hazırlık yapıyor. Sezona hızlı bir şekilde girmeyi hedeflediklerini belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Geçtiğimiz sezon, yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen ekiplerimiz önemli bir başarıya imza attı, 100 günde 900 kilometre asfalt çalışması yaptı. Bu anlamda, yeni asfalt sezonuna da hızlı bir şekilde başlamak istiyoruz. Ekiplerimiz, çalışmaların yapılacağı yollarda temel malzeme serimi ve yol genişletme çalışmasına devam ediyor” dedi.

“Asfalt sezonuna hazırız”

Modern araç ve ekipmanlar, il genelindeki 4 asfalt şantiyesi ile sezona hazır olduklarına dikkat çeken Başkan Ergün, “Manisalı vatandaşlarımızın, güvenli yollarda seyahat edebilmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu sezon Manisa yollarında 1200 kilometre asfalt çalışması yapmayı hedefliyoruz” ifadelerinde bulundu.

Yorumlar (4)
ozgurtrk 1 ay önce
alttaki asfalt sökülmeden üste asfalt atarsan 900 rakamı az bile ve bu şekilde yapılan yol eski yoldan daha kötü bir vasiyet alıyor ayrıca bu şekilde yap boz oynar gibi oluyor büyükşehirden size haber yapın diye gönderilen yazı açıklamayı haber yapmak yerine halkın içine girin bir röportaj haberinizi bile görmedik :(
Insan 1 ay önce
Gelsin zeytinliova yollarına baksın arabaları bırakın insanlar yürürken düşüyorlar arabalar gidemiyor yollardan artık ayıp artık ayıp.
Manisa lı 1 ay önce
Kırkağaç tan haberin varmı kostebek yuvası her yer
mucburen katlanan 1 ay önce
sayın başkanım lütfen alt yapısı olmayan manisa merkez ilçe yunusemre mahalleler var bunları gündeminize almanız bizi cok memnun edecek maskiye bir dunya dilekçe verdik verin diyorlar ama ne hikmetse hiç ilgilenilmiyor saygılar mollasüleyman mahalle sakinleri
14
açık