FUTBOL ANTRENÖRÜ GÖZYAŞLARIYLA SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

banner297

Oda TV Manisa muhabiri Hülya Kılınç’ın kardeşi futbol antrenörü 41 yaşındaki Hüseyin Gazi Kılınç, Tevfik Lav halı sahada oynadığı maç sonrasında kalbine yenilerek yaşamını yitirdi. 

Manisa 18.06.2021, 16:29 18.06.2021, 21:44
FUTBOL ANTRENÖRÜ GÖZYAŞLARIYLA SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
banner388

Haber: Ahmet Ünsal 

Manisa’da büyük üzüntü yaratan Hüseyin Gazi Kılınç’ın Yunusemre ilçesi Hafsa Sultan Mahallesi Cemevindeki cenaze törenine CHP Manisa Milletvekilleri Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu ile Bekir Başevirgen, CHP İl Başkanı Semih Balaban, Manisa Barosu Başkanı Ali Arslan, CHP Şehzadeler İlçe Başkanı Hakan Gürtunca, Yunusemre İlçe Başkanı Yalçın Arcak ve çok sayıda STK başkanı ile sevenleri katıldı. Cemevi dedesi Mehmet Akgül’ün kıldırdığı cenaze namazında Hüseyin Gazi Kılınç’ın eşi Nurgül Tutak Kılınç ve ağabeyi Bektaş Kılınç ise güçlükle ayakta durabildi. 

CHP Manisa İl Başkanı Semih Balaban, yaptığı taziye mesajında, “Bu gece acı bir haber ile sarsıldık . İl başkan yardımcımız, Hacı Bektaş Kültür Vakfı başkanı değerli yoldaşımız Bektaş Kılınç'ın kardeşi değerli dostumuz Hüseyin Gazi Kılınç'ı kalp krizi sonucu genç yaşta kaybettik. Acımız büyüktür . Kılınç ailesinin ve büyük CHP ailemizin başı sağ olsun. Sözün bittiği yer” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (1)
zuzu 2 ay önce
Allah rahmet eylesin ışıklarda olsun.
37
açık