Bülent Arınç'tan Özlem Zengin açıklaması

banner297

Ak Parti Grup Başkanvekili Tokat Milletvekili Özlem Zengin hakkında sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşım nedeniyle M. Y. hakkında soruşturma başlatıldı.

Manisa 22.02.2021, 16:29
Bülent Arınç'tan Özlem Zengin açıklaması

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Ak Parti Grup Başkanvekili Tokat Milletvekili Özlem Zengin’e, M.Y. isimli sosyal medya hesabından sarf ettiği sözler nedeniyle ilgili bir kişi hakkında soruşturma başlattı.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca yapılan açıklamada, "Bir sosyal paylaşım sitesinde M. Y. isimli kullanıcı tarafından Tokat Milletvekili Özlem Zengin'e yönelik sarf edilen sözler nedeniyle Cumhuriyet Başsavcılığı’mızca resen soruşturma başlatılmış olup, şüphelinin kimlik bilgilerinin tespiti ve yakalanması için kolluğa talimat verilmiştir" denildi.

Bülent Arınç'tan tepki

Arınç, Ak Parti'li Keskin'e destek mesajı paylaştı.

Bülent Arınç'ın açıklaması şöyle:

"Sosyal medya ne gerçek kişiler, ne de gerçek olmayan hesapların ardına sığınanlar için sonsuz bir ifade alanı anlamına gelmiyor. Hadsizce, ahlaksızca ve fütursuz bir şekilde aklınıza her geleni yazamaz, insanların şeref ve haysiyetlerini hedef alamazsınız. Bir kendini bilmezin Grup Başkanvekilimiz Özlem Keskin Hanımefendi hakkında kullandığı çirkin ifadeleri şiddetle kınıyor; bu şahsın bir hukukçu olmasından dolayı da ayrıca hicap duyuyorum."

Yorumlar (4)
Manisalı 2 hafta önce
Özlem keskin aynı Fatma şahin gibi bu ulkeye çok zarar verecek
Remzi 2 hafta önce
Keske o hanımefendi dedigin kisinin yapmis oldugu diger aciklamalarada yorum yapabilsen
Tahsin sorulmaz 2 hafta önce
Memleketimizde ne cinayetler işleniyor suçu işleyen ceza bile almadan salına veriliyor.Ne suçlar gerektiği ceza ile karşılık görmüyor.Bu gibi kişilerin alın terine çalışana emeğe saygısının olmadığını iyi bilin.Vatandaşın gündemi geçim derdi olup bunlara bakılması gerekirken maalesef gündem nelerle meşgul ediliyor.Bu gibi sivri uç gezinen insanlar.Apo nun mektubunun okumasını öneren bu zat mı önemli.Cehalet en büyük düşmanımız bunu bilin.
Zafer Çalışkan 2 hafta önce
Haberde keskin diyorsunuz zengin olması.lazim
4
açık