BAŞKAN ERGÜN'E SOSYAL MEDYADAN TEŞEKKÜR ETTİ

banner297

MASKİ Genel Müdürlüğü, Sarıgöl ilçesine bağlı Emcelli Mahallesinde içme suyu sondajı açtı. 250 metre derinlikteki sondajdan saniyede 10 litre verime sahip suya ulaşıldı. Mahalle Muhtarı Sezai Küçüközkan sosyal medya üzerinden “Mahallemizin su sıkıntısına son vermek için büyük mücadele veren ve desteklerini esirgemeyen Büyük Başkanımız Cengiz Ergün’e ve MASKİ Genel Müdürlüğü ekibine sonsuz teşekkür ediyorum. Allah sizlerden bin kere razı olsun” ifadelerini kullandı.

Manisa 04.07.2021, 12:25
BAŞKAN ERGÜN'E SOSYAL MEDYADAN TEŞEKKÜR ETTİ

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde gerçekleştirdiği çalışmalarla vatandaşların da takdirini topluyor. Bu kapsamda Sarıgöl ilçesine bağlı Emcelli Mahallesinde yaşanan su yetersizliği sorununu çözmek amacıyla MASKİ tarafından içme suyu sondaj kuyusu açıldı. 250 metre derinlikteki sondajdan saniyede 10 litre verime sahip suya ulaşıldı. Çalışma ile mahallede uzun süredir yaşanan su sıkıntısına son verildi. Mahalle Muhtarı Sezai Küçüközkan sosyal medya hesabı üzerinden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk ve MASKİ Genel Müdürlüğüne teşekkür etti.

Emcelli Mahalle Muhtarı Sezai Küçüközkan, “Mahallemizin su sıkıntısına son vermek için büyük mücadele veren ve desteklerini esirgemeyen Büyük Başkanımız Cengiz Ergün’e ve MASKİ Genel Müdürlüğü ekibine sonsuz teşekkür ediyorum. Allah sizlerden bin kere razı olsun” ifadelerini kullandı.   

Yorumlar (1)
ATTALOSUN TORUNU 5 ay önce
ESKİDEN 9-10 METREDEN ÇIKAN SUYUN ŞİMDİ NEDEN 250 METRELERDEN ÇIKTIĞINI, GELECEKTE İSE TAMAMEN BİTECEĞİNİ DÜŞÜNMEDEN HOYRATÇA KULLANMAYA DEVAM EDELİM.
19
açık