Başkan Ergün, bitme aşamasındaki Büyükşehir hizmet binasını yerinde inceledi

banner297

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası, alışveriş merkezi ve otel gibi alanların bulunduğu kentin yeni gözdesi olacak olan dev projede incelemelerde bulundu.

Manisa 21.01.2021, 17:53
Başkan Ergün, bitme aşamasındaki Büyükşehir hizmet binasını yerinde inceledi

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına devam edilen Manisa Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası, Otel ve AVM Projesi’nde çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa'nın yeni gözdesi olan Manisa Prime projesinin son durumunu yerinde inceledi. Başkan Ergün'e incelemeleri esnasında Kent Estetiği Daire Başkanı Hakan Göktaş da eşlik etti. İlk olarak projenin çevre düzenlemesi, aydınlatma ve peyzaj projelerini yerinde gören Başkan Ergün, daha sonra Büyükşehir Belediyesi'nin yeni hizmeti binasını inceleyerek çalışmaların son durumu hakkında bilgiler aldı.

Büyükşehir Belediyesi hizmet binasında çalışmaların bitme aşamasına geldiğini belirten Başkan Ergün, kısa süre içerisinde Büyükşehir Belediyesi'nin yeni hizmet binasına taşınacağını belirterek, projenin AVM ve otel ayağında da çalışmaların durmaksızın devam ettiğini dile getirdi.

Yorumlar (2)
Manisalı 1 ay önce
Sayın Ergün ü dışarda gördük çok şükür. Yasiyormuymus.
Ha 1 ay önce
Manisa için çok gerekli bir hizmet ya
7
parçalı az bulutlu