banner299

banner298

Başkan Çelilk'ten fotoğraflı paylaşım: "Özledik..."

banner297

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Özledik, bu şekilde bir araya gelerek güzel demlenmiş bir bardak çayı sohbet eşliğinde içmeyi. Böyle kalabalık olmasa da kısıtlı bir şekilde maske ve mesafe kuralına dikkat ederek yarın itibarı ile çaylarımızı içebileceğiz. Ancak yine de tedbiri elden bırakmamalıyız" ifadelerini kullandı.

Manisa 01.03.2021, 22:36
Başkan Çelilk'ten fotoğraflı paylaşım: "Özledik..."
banner388

Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı sonrasında kameraların karşısına geçen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni kontrollü normalleşme sürecini açıkladı. Yeni kararlara göre orta riskli bölgede yer alan Manisa'da restoran, kafeterya, lokanta, tatlıcı, pastacı, kıraathane, çay bahçesi gibi yerlerin  faaliyetlerini sabah 07.00 ile akşam 19.00 arasında sürdürmelerine karar verildi. Bu işletmeler yüzde 50 kapasite ile müşteri kabulü yapabilecek. Karar, Manisa'da restoran, kafeterya, lokanta, tatlıcı, pastacı, kıraathane esnaflarınca sevinçle karşılandı.

BAŞKAN ÇELİK'TEN "ÖZLEDİK" PAYLAŞIMI

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, sosyal medya hesabından yaptığı fotoğraflı paylaşımda, "Özledik, bu şekilde bir araya gelerek güzel demlenmiş bir bardak çayı sohbet eşliğinde içmeyi. Böyle kalabalık olmasa da kısıtlı bir şekilde maske ve mesafe kuralına dikkat ederek yarın itibarı ile çaylarımızı içebileceğiz. Ancak yine de tedbiri elden bırakmamalıyız" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
18
açık