banner299

banner298

Balaban'ın Kılıçdaroğlu'nun paylaşımına yaptığı yorum

banner297

CHP Manisa İl Başkanı Semih Balaban'ın, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun paylaşımına yaptığı yorum dikkat çekti.

Manisa 13.05.2021, 21:30 13.05.2021, 21:40
Balaban'ın Kılıçdaroğlu'nun paylaşımına yaptığı yorum
banner388

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eşi Selvi Kılıçdaroğlu ile bayram hazırlığı yaptı. Eşi ile yardımlaştığı anları sosyal medyada paylaşan Kılıçdaroğlu, "Arefe günü Selvi Hanım be benim geleneksel mesaimiz başlar. Her bayram tüm aile bir araya geliriz. Yarın brlikteyiz. İyi Bayramlar Türkiye!" notunu düştü. Kılıçdaroğlu'nun paylaşımına çok sayıda beğeni ve yorum geldi. CHP Manisa İl Başkanı Semih Balaban da Kılıçdaroğlu'nun paylaşımına, "Gerçek bir halk insanı sayın genel başkanım bayramınızı kutlar saygılar sunarım Manisa'dan selamlar sevgiler" yorumunu yazdı.

Yorumlar (3)
halk 1 ay önce
yıkama yağlama :), iş bankasının paraları nereye gidiyor belli oldu. anketçilere ve gazetecilere verilmiş meğersem.
atakan699 1 ay önce
Ergenekoncusu Gezicisi balyozcusu dhkpclisi fetöcüsü tencere tavacısı pkklısı deaşlısı sorosçusu ne kadar abd nin çeşitli versiyonlarda kurduğu devşirilmiş elemanlarının hepsinin umudu bay kemal olmuş
halkçı 1 ay önce
madem devletin paralarını bu kadar düşünüyorsun önce 128 milyar doları sor uyanık.iş bankası paralarıda CHP nin kendi öz parasıdır.anketçiler ve gazeteciler konusu ise tamamen deli saçması.
27
parçalı az bulutlu