banner299

banner298

ANKET SONUÇLARI AÇIKLANDI, ERGÜN İLK 10'DA

banner297

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Sonar Araştırma tarafından yapılan ‘En başarılı belediye başkanları’ araştırmasında ilk 10’da yer aldı. Manisalıların teveccühünü bir kez daha görmekten duyduğu mutluluğu ifade eden Başkan Ergün, “İlk günkü şevk ve heyecanımızla hizmet vermeye devam ediyoruz” dedi.

Manisa 29.04.2021, 13:45 29.04.2021, 20:38
ANKET SONUÇLARI AÇIKLANDI, ERGÜN İLK 10'DA
banner388

Sonar Araştırma Şirketi, 20 büyükşehirde yaptığı anketin sonuçlarını açıkladı. Şirket, 1 Şubat-15 Nisan tarihleri arasında, 20 büyükşehirin 8’inde yüz yüze, 12’sinde ise telefon yöntemiyle gerçekleştirdiği anketin hata payının yüzde 2.9 olduğunu bildirdi. Ankete katılanlara yöneltilen, ‘Büyükşehir belediye başkanınızın genel hizmetleri ve projeleri başarılı mıdır?’ sorusuna verilen cevaplara göre 20 Büyükşehir Belediyesi arasında yüzde 51,6 ile Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, 7’nci sırada yer aldı. Tarafsız kamuoyu araştırmalarında ilk 10’dan inmeyen Başkan Ergün, son yapılan kamuoyu yoklamasıyla da başarısını perçinlemiş oldu.

Manisalıların teveccühünü bir kez daha görmekten duyduğu mutluluğu ifade eden Başkan Ergün, sosyal medya hesabından Manisalılara teşekkür etti. Başkan Ergün, “Son kamuoyu araştırması sonuçlarında hemşehrilerimin tarafıma gösterdikleri teveccüh ile Büyükşehir Belediye Başkanları arasında ilk 10’da yer almam şahsımı gururlandırdı. 2009 yılından bu yana şehrimiz için hemşehrilerimiz için doğru olduğuna inandığımız, halkımızın gerçekten ihtiyaç duyduğu proje ve hizmetleri hayata geçirmenin çabasında olduk. Bundan sonra da yine üretken belediyecilik anlayışıyla hizmetlerimizi sürdüreceğiz. Manisa'yı seviyoruz. Bu şehre hizmet etmek, bizler için başlıca onur kaynağıdır. Bu vesileyle bir kez daha bizlere oy veren/vermeyen tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (7)
45,5 2 hafta önce
İlk 10 içinde, 5 CHP belediyesi var,demek ki adamlar iyi hizmet ediyorlar
Ali 2 hafta önce
Hangi araştırma şirketi bu. Ergün avucunu yalar. Ergün e geçmiş olsun.
manisalı 2 hafta önce
yalan ben inanmıyorum
Hakkı 2 hafta önce
Akşam akşam çok güldüm...
Tahir NALBANT 2 hafta önce
Yerel yönetim demek yerel demokrasi demektir fakar ben bu ilde bunu goremedim
Almancı 2 hafta önce
Guldurmeyin ne cengizi millet tin beduasini alma da ilk sıralarda
trafik lambası 2 hafta önce
yanlış bir anket,manisa'ya taze kan lazım..
20
açık