banner299

banner298

AK Partili Kıvırcık sağlık çalışanlarına ve kadınlara çiçek takdim etti 

banner297

Manisa’nın tek kadın milletvekili olan AK Parti Manisa Milletvekili Semra Kaplan Kıvırcık, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında yaklaşık 1 yıldır pandemiyle mücadelede özveri ile çalışan sağlık çalışanlarını unutmadı. Milletvekili Kıvırcık, Manisa Şehir Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Serkan Saka’yı ziyaret etti, sağlık çalışanlarına verdikleri emeklerden dolayı teşekkür etti. Kıvırcık, sağlık çalışanlarına, kadın hastalıkları ve doğum yataklı servisinde kalan ve doğum yapan kadınlar ile çocuk servisinde kalanlar çiçek takdim etti, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı.  

Manisa 06.03.2021, 18:16
AK Partili Kıvırcık sağlık çalışanlarına ve kadınlara çiçek takdim etti 
banner388

AK Parti Manisa Milletvekili Semra Kaplan Kıvırcık, “Bugün sağlık sisteminin göz bebeği şehir hastanelerimizden Manisa’mız için büyük bir anlam ifade eden, çalışmalarından gurur duyduğumuz Şehir Hastanesi’ni ziyaret ettik. Pandemi dönenini atlatmaya çalıştığımız bu günlerde kıymetli sağlık çalışanlarımıza hem teşekkür etmek, hem de çalışmalarında yanlarında olduğumuzu belirtmek için geldik. Manisa Şehir Hastanemiz, hem Manisa’mız için hem de bölge illerimiz için çok önemlidir. İnsanlara sağlık dağıtan ve bu sağlık dağıtımını da büyük bir sevgiyle, hoşgörüyle, ilgiyle yapan, insanların sadece fiziksel olarak iyileşmesi değil, kendilerini huzurlu ve güvenli hissederek ayrıldıkları bir yer. Başhekimimize, ekibine, bu şehir için emek veren tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyorum” dedi. 
Pandemi yavaş yavaş atlatmaya başladıklarını belirten Kıvırcık, bugüne kadar yüksek bir özveri ile çalışan sağlık çalışanlarının yükünü azaltmak için vatandaşların kurallara uymasını gerektiğini vurguladı. 
Manisa Şehir Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Serkan Saka ise, Semra Kaplan Kıvırcık’a gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı teşekkür ederek, 12 aydır pandemi sürecini yürüttüklerini açıkladı. Baka, “Yavaş yavaş normalleşme başlıyor, Manisa’ya ve çevre illerimize hizmet vermeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Yorumlar (0)
7
açık