AK PARTİLİ AKKAL, MANİSA DOSYASINI CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A SUNDU

banner297

AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Tamer Akkal, AK Parti haftalık grup toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşerek Manisa’ya dair projelerin yer aldığı dosyayı kendisine sundu.

Manisa 28.10.2021, 16:04
AK PARTİLİ AKKAL, MANİSA DOSYASINI CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'A SUNDU

Manisalıların talepleri doğrultusunda bir dosya hazırlandığını ifade eden Akkal,” Manisalı her bir vatandaşımızın isteği bizler için emirdir. Sadece günümüzü değil geleceğimizi de düşünerek Manisa’nın ihtiyacı olan noktalarda çalışmalarımızı Cumhurbaşkanımız, Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a sunduk. Manisalı hemşehrilerimiz adına kendisine yakın ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum. Cumhurbaşkanımızın üretken ve çözüm odaklı politikası bizler için örnek teşkil ediyor. Bizler de Manisa özelinde bu çalışmalarımızı yapıyoruz.” dedi.
AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Tamer Akkal, Manisa’nın her alanda daha fazla gelişmesi ve Cumhuriyet’in ikinci yüzyılında Türkiye’nin geleceğinde daha fazla söz sahibi olması için her türlü çalışmayı yapmaya devam edeceklerini ifade ederek AK Parti Grup Toplantısı sonrası Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisini kabulü hakkında açıklamalarda bulundu. 
“Cumhurbaşkanımız grup toplantımız sonrası sağ olsun bizleri kabul etti. Manisa’nın var olan potansiyelini arttırmak düşüncesi ile bir dosya hazırlamıştık. İçinde enerjiden sanayiye, tarımdan eğitime, ulaşımdan spora kadar birçok alanda başlık mevcut. Yeni yatırım programından Manisamızın en iyi şekilde faydalanması için çalışmaya devam edeceğiz. TBMM’deki genel kurul çalışmalarımızdan geriye kalan zamanlarda devamlı ilçelerimizde vatandaşlarımızla beraber sahada olduk. Onlar istedi, bizler notlarımızı aldık. Vatandaşlarımızın en küçük talebi bile bizler için emir mahiyetindedir. Bunun yanında kurum ve kuruluşlarımızın da talepleri oldu. Hepsini toplayıp bir dosya halinde sunduk. Sorunların üzerini örtme üzerine değil çözüme kavuşturma seçeneğini kullanarak adımlarımızı atmaya devam edeceğiz. Bugün çözüm olmazsa yarın daha büyük bir sorunla karşılaşırız. Bu kadar yoğun bir programına rağmen zaman ayırıp Manisamız ile yakından ilgilenen Cumhurbaşkanımız, Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a Manisalı hemşehrilerimiz adına teşekkür ederim. Manisalıların kendisini beklediğini ve hasret giderme isteklerini de ilettim. İnşallah bu davetimiz de karşılık bulacak ve Manisalılar Cumhurbaşkanımızla hasret giderecek. “

Yorumlar (3)
Hakkı 1 ay önce
Manisa ya fırıldak heykeli dikilmesi lazım.
Remzi pak 1 ay önce
Lalapaşa mahallesindeki kentsel dönüşüm projesi var mı acaba
lalapaşa fanı 1 ay önce
sayın cumhurbaşkanı demiş ki mutlaka lalapaşa mahallesini kentsele sokalım bizim için çok önemli demiş lalapaşa mahallesi.
15
kapalı