3 gün sürmesi planlanan işlemler 8 saatte tamamlandı (Büyükşehir yeni hizmet binasında)

banner297

Manisa Büyükşehir Belediyesi, yeni hizmet binasına teknik altyapı ve sistemlerini kısa sürede taşıyarak, online işlemleri ve internet sayfasını tekrardan vatandaşların hizmetine açtı. 3 gün sürmesi planlanan işlemler, 8 saat gibi kısa bir sürede tamamlandı.

Manisa 23.01.2021, 15:47 23.01.2021, 15:50
3 gün sürmesi planlanan işlemler 8 saatte tamamlandı (Büyükşehir yeni hizmet binasında)

Manisa Büyükşehir Belediyesi, yeni hizmet binasına taşınma sürecinin başlaması dolayısıyla teknik altyapı ve sistemlerinin kurulum çalışmalarını tamamladı. 3 gün sürmesi planlanan çalışmalar, Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı personeli tarafından 8 saat gibi kısa sürede tüm sunucular mevcut binadan yeni hizmet binasına taşınarak online işlemler ve internet sayfası hizmete açıldı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Uğur Başkal ve Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Metin Memiş, taşınma ve kurulum işlemleri süresince çalışmaları yakından takip etti.

Manisa Büyükşehir Belediyesinin taşınma işlemleri sırasında vatandaşların mağduriyet yaşamaması için 185 Çözüm Merkezi ve 188 Cenaze Hizmetleri hatları, MASKİ Genel Müdürlüğüne yönlendirildi. Vatandaşların talepleri alınarak, Manisa Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından hızlı bir şekilde çözüme kavuşturuldu.

Yorumlar (2)
Vatandaş 2 ay önce
Metin MEMİŞ Farkı Sağlam Başkan Sağlam Ekip, Vatandaşın Emanetleri Emin Ellerde...
Hakan Barış 2 ay önce
Bir de yolları yapsa..Elektrik direği dikecem ye yolları perisan ettiler.
Uncubozkoy de 3 aydır tarla gibi yollar
6
açık