ÜNLÜ OYUNCU MANİSA'DA İHSAN HALA'YI ZİYARET ETTİ

banner297

Sadakatsiz dizisinde Aras karakterini canlandıran Berkay Ateş, Manisa'nın 'İhsan Hala'sı Ali İhsan Çolak'ı yaşadığı köyünde ziyaret etti. Berkay Ateş, köyde trans birey olarak yaşayan ve komşuları tarafından sevilen İhsan Hala'yı ziyaretinden fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaştı.

Magazin 06.12.2021, 17:18
ÜNLÜ OYUNCU MANİSA'DA İHSAN HALA'YI ZİYARET ETTİ

Manisa’nın Akhisar ilçesinin Kayışlar Köyü’nde hayatını sürdüren 55 yaşındaki Ali İhsan Çolak, yıllardır köyde trans birey olarak yaşıyor. Köylüler tarafından kabul edilen Çolak'a 'İhsan Hala' deniyor. Sosyal medyada da çok sayıda takipçisi olan 'İhsan Hala' geçtiğimiz haftalarda da Armağan Çağlayan'ın YouTube kanalına konuk olmuştu.

Sadakatsiz dizisinde Cansu Dere ile birlikte başrol oynayan ünlü oyuncu Berkay Ateş, önceki gün Manisa Akhisar'a gitti ve arkadaşlarıyla birlikte İhsan Hala'yı ziyaret etti.

"HIZIR ELİNDEN TUTSUN DA..."
Ziyaretinden kareleri Instagram hesabından paylaşan Ateş, "2 Aralık, Akhisar. İhsan Hala. Hızır elinden tutsun da bana yollasın seni" notunu yazdı.
Ünlü oyuncunun paylaşımı kısa sürede on binlerce beğeni ve yorum aldı.

"KÖYDE İNANILMAZ MUTLU VE HUZURLUYUM"
Konuk olduğu Armağan Çağlayan'ın YouTube programında hayat hikayesini anlatan İhsan Hala, "Ben kendimi bildim bileli böyleyim zaten. Kendimi fark ettiğimden beri ev işi yapayım, temizlik yapayım, anneme yardım edeyim hep öyleydim. Köyde çok mutlu ve huzurluyum. Hiçbir gelirim yok, komşularımın ve takipçilerimin yardımıyla geçinen bir insanım ama inanılmaz mutlu ve huzurluyum" demişti.

'İYİLİK VE YARDIMLA KENDİMİ KABUL ETTİRDİM'
Zorluklardan bahseden İhsan Hala şu şekilde konuşmuştu:

"Yaşamak hiç kolay değil, köy yerinde hiç değil. Çok zorluklar çektim. Dışlandım, konuşulmadım, hor görüldüm, itildim, kakıldım. Hiç yılmadım. Hep üstüne gittim. İyilik ve yardımla kendimi kabul ettirdim"

"Sağlık, sıhhat en önemlisi o. Elden ayaktan düşmeyeyim de. Öyle bir şey olursa Allah o gece canımı alsın diyorum. Tek başımayım sonuçta. Komşularıma beni bir gün, iki gün görmezseniz gelin cama vurun, kapıya vurun, bi şey yapın yani diyorum. Sonuçta insanız. 1 dakika sonra ne olacağımız belli değil."

MYNET

Yorumlar (1)
ismail 9 ay önce
Önce Kayışlar hangi ilçeye bağlı ona bakın.
Öğrenin Öğrenin Öğrenin.
38
açık