Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Kitap Fuarı'nı gezdi

banner297

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Fuar Merkezi'nde bu yıl 4'üncüsü gerçekleşen Manisa Kitap Fuarı'nı ziyaret etti. Stantları tek tek gezen Başkan Çelik, vatandaşlarla sohbet etti.

Kültür Sanat 10.10.2021, 16:21 10.10.2021, 16:36

Manisa 4. Kitap Fuarı, son gününde de kitapseverlerden yoğun ilgi görüyor. Eğitimsel konulara büyük önem veren Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Kitap Fuarı'nı ziyaret etti. Başkan Çelik'e eşi Tülin Çelik ve Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı Bilal Demir de eşlik etti.

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, fuarda kitapseverlerle buluştu. Stantları tek tek ziyaret eden Başkan Çeliki, Manisalı yazarlarla da sohbet etme imkanı buldu. Katılımcı firmalar ve yazarlar da verdiği destekten ve duyarlı duruşundan dolayı Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik’e teşekkür ettiler. Çelik vatandaşlarla da sohbet ederek sorunlarını dinledi. Başkan Çelik'i fuarda gören vatandaşlar hatıra fotoğrafı çekildi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Fuar Merkezi'nde devam eden Manisa 4. Kitap Fuarı, saat 22.00'ye kadar ziyaretçilerini ağırlayacak.

Yorumlar (0)
32
parçalı az bulutlu