Saaded Koşmaz, Manisa Kitap Fuarı'nda kitaplarını imzalayacak

banner297

Manisa 4. Kitap Fuarı, 1 Ekim Cuma günü Fuar Merkezi'nde açılacak. 10 gün sürecek olan fuarda çok sayıda yayınevi ve birçok ünlü yazar Manisalı kitapseverlerle buluşacak. Kitap Fuarı'nda yazar Saaded Koşmaz, söyleşi düzenleyip kitaplarını imzalayacak.

Kültür Sanat 29.09.2021, 16:16 29.09.2021, 16:22
Saaded Koşmaz, Manisa Kitap Fuarı'nda kitaplarını imzalayacak

​Kitapseverlerin büyük ilgi gösterdiği Manisa Kitap Fuarı bu yıl kapılarını dördüncü kez ziyaretçilerine açacak. Çok sayıda yayınevi ve birçok ünlü yazarın Manisalı kitapseverlerle buluşacağı etkinlik 1-10 Ekim tarihleri arasında Manisa Büyükşehir Belediyesi Fuar Merkezi'nde düzenlenecek. 
Fuar boyunca ünlü yazar ve çizerler imza günlerinde kitapseverlerle bir araya gelecek.  
Kendilerini ifade etme platformları sınırlı olan Manisalı yazarlar da Manisa Kitap Fuarı’nda okuyucularıyla buluşma imkanı bulacak.

Yazarlar, bir yandan okuyucularıyla kucaklaşırken, bir yandan da eserlerini tanıtma ve büyük yayınevleriyle bağlantı kurma fırsatını yakalayacak.

Fuar, çeşitli sivil toplum kuruluşlarının, oda ve birliklerin, meslek örgütlerinin, kadın dernekleri ve kadın kooperatiflerinin ilgisiyle kültür şölenine dönüşecek.

10 Ekim Pazar gününe kadar açık olacak olan Manisa 4. Kitap Fuarı, saat 10.00 ile 22.00 saatleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak.

Saaded Koşmaz'dan Kitap Fuarı'nda söyleşi

Yazar Saaded Koşmaz, 2 Ekim Cumartesi günü saat 14.00'te Fuar Merkezi'nde “Balkanların Hüzünlü Gelinleri” adlı söyleşisiyle okuyucuyla buluşacak. Saaded Koşmaz, saat 15.00'te fuarda kitaplarını imzalayacak.

Yorumlar (0)
17
parçalı bulutlu