Manisa Vaizi Kitap Fuarı'nda okuyucularla buluşacak

banner297

Manisa 4. Kitap Fuarı, Fuar Merkezi'nde devam ediyor. Manisa Vaizi Dr. Ahmet Erdinçli, Manisa Kitap Fuarı'nda okuyucularıyla buluşup kitaplarını imzalayacak.

Kültür Sanat 03.10.2021, 21:41 03.10.2021, 21:45
Manisa Vaizi Kitap Fuarı'nda okuyucularla buluşacak

Kitapseverlerin büyük ilgi gösterdiği Manisa Kitap Fuarı bu yıl kapılarını dördüncü kez ziyaretçilerine açtı. Çok sayıda yayınevi ve birçok ünlü yazarın Manisalı kitapseverlerle buluştuğu etkinlik Manisa Büyükşehir Belediyesi Fuar Merkezi'nde düzenleniyor. 
Fuar boyunca ünlü yazar ve çizerler söyleşi ve imza günlerinde kitapseverlerle bir araya geliyor. 
Kendilerini ifade etme platformları sınırlı olan Manisalı yazarlar da Manisa Kitap Fuarı’nda okuyucularıyla buluşma imkanı buluyor.

Yazarlar, bir yandan okuyucularıyla kucaklaşırken, bir yandan da eserlerini tanıtma ve büyük yayınevleriyle bağlantı kurma fırsatını yakalıyor.

Fuar bu yıl da çeşitli sivil toplum kuruluşlarının, oda ve birliklerin, meslek örgütlerinin, kadın dernekleri ve kadın kooperatiflerinin ilgisiyle kültür şölenine dönüştü.

Dr. Ahmet Erdinçli, kitaplarını imzalayacak

Fuar Merkezi'nde Manisa Vaizi Dr. Ahmet Erdinçli, kitaplarını imzalayacak. Erdinçli, 4 Ekim ve 10 Ekim günlerinde okuyucularla buluşacak.

Fuar 10 Ekim'e kadar açık olacak

10 Ekim Pazar gününe kadar açık olacak olan Manisa 4. Kitap Fuarı, saat 10.00 ile 22.00 saatleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak.

Yorumlar (0)
21
açık