FUAR MERKEZİ'NDE KİTAP FUARI DEVAM EDİYOR

banner297

Manisa’nın en büyük kültür etkinliği olarak kabul edilen Kitap Fuarı, ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Fuar Merkezi'nde 10 gün sürecek olan fuarda çok sayıda yayınevi ve birçok ünlü yazar Manisalı kitapseverlerle buluşuyor. Kitap Fuarı'na bu yıl da ziyaretçiler tarafından büyük ilgiyle karşılanıyor.

Kültür Sanat 05.10.2021, 08:58
FUAR MERKEZİ'NDE KİTAP FUARI DEVAM EDİYOR

Kitapseverlerin büyük ilgi gösterdiği Manisa Kitap Fuarı bu yıl kapılarını 4'üncü kez ziyaretçilerine açtı. Çok sayıda yayınevi ve birçok ünlü yazarın Manisalı kitapseverlerle buluştuğu etkinlik Manisa Büyükşehir Belediyesi Fuar Merkezi'nde düzenleniyor. 
Fuar boyunca ünlü yazar ve çizerler söyleşi ve imza günlerinde kitapseverlerle bir araya geliyor. 
Kendilerini ifade etme platformları sınırlı olan Manisalı yazarlar da Manisa Kitap Fuarı’nda okuyucularıyla buluşma imkanı buluyor.

Yazarlar, bir yandan okuyucularıyla kucaklaşırken, bir yandan da eserlerini tanıtma ve büyük yayınevleriyle bağlantı kurma fırsatını yakalıyor.

Fuar bu yıl da çeşitli sivil toplum kuruluşlarının, oda ve birliklerin, meslek örgütlerinin, kadın dernekleri ve kadın kooperatiflerinin ilgisiyle kültür şölenine dönüştü.

10 EKİM'E KADAR ZİYARETÇİLERE AÇIK OLACAK

10 Ekim Pazar gününe kadar açık olacak olan Manisa 4. Kitap Fuarı, saat 10.00 ile 22.00 saatleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak.

Yorumlar (0)
17
açık