Dilara Duman'dan fuarda söyleşi ve imza günü

banner297

Manisa 4. Kitap Fuarı, Fuar Merkezi'nde devam ediyor. Dilara Duman, Manisa Kitap Fuarı'nda okuyucularıyla buluştu. Fuarda söyleşi de düzenleyen Duman, kitaplarını imzaladı.

Kültür Sanat 09.10.2021, 14:22 09.10.2021, 14:25
Dilara Duman'dan fuarda söyleşi ve imza günü

Kitapseverlerin büyük ilgi gösterdiği Manisa Kitap Fuarı bu yıl kapılarını dördüncü kez ziyaretçilerine açtı. Çok sayıda yayınevi ve birçok ünlü yazarın Manisalı kitapseverlerle buluştuğu etkinlik Manisa Büyükşehir Belediyesi Fuar Merkezi'nde düzenleniyor. 
Fuar boyunca ünlü yazar ve çizerler söyleşi ve imza günlerinde kitapseverlerle bir araya geliyor. 
Kendilerini ifade etme platformları sınırlı olan Manisalı yazarlar da Manisa Kitap Fuarı’nda okuyucularıyla buluşma imkanı buluyor.

Yazarlar, bir yandan okuyucularıyla kucaklaşırken, bir yandan da eserlerini tanıtma ve büyük yayınevleriyle bağlantı kurma fırsatını yakalıyor.

Fuar bu yıl da çeşitli sivil toplum kuruluşlarının, oda ve birliklerin, meslek örgütlerinin, kadın dernekleri ve kadın kooperatiflerinin ilgisiyle kültür şölenine dönüştü.

Dilara Duman, Kitap Fuarı'nda kitaplarını imzaladı

Fuar Merkezi'nde Dilara Duman, “Renklerin Yolunda” adlı masal anlatımıyla söyleşi gerçekleştirdi. Duman, okuyucularla buluşup, kitaplarını imzaladı. 

10 Ekim Pazar gününe kadar açık olacak olan Manisa 4. Kitap Fuarı, saat 10.00 ile 22.00 saatleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak.

Yorumlar (0)
22
parçalı bulutlu