MANİSALI ŞEHİT BUGÜN SON YOLCULUĞUNA UĞURLANACAK

banner297

İdlib'deki hain saldırıda şehit olan askerlerden biri de olan Manisalı Uzman Onbaşı Emre Baysal, bugün (29 Şubat) ikindi namazına müteakip İstanbul-Pendik 15 Temmuz Camisi'nde kılınacak cenaze namazının ardından Sancaktepe Yenidogan Yeni Mezarlığında son yolculuğuna uğurlanacak.

Güvenlik 29.02.2020, 11:38
MANİSALI ŞEHİT BUGÜN SON YOLCULUĞUNA UĞURLANACAK
banner388

İdlib'de rejim kuvvetleri tarafından TSK unsurlarına düzenlenen saldırıda şehit olan Manisalı Uzman Onbaşı Emre Baysal'ın Sancaktepe Mevlana Mahallesi'nde yaşayan ailesine acı haber ulaştı. Şehidin baba evinin bulunduğu sokağa Türk bayrakları asıldı. Şehidin yakınları ve çok sayıda vatandaş da şehit ailesine taziye için eve geldi. Sancaktepe Belediyesi tarafından evin bulunduğu sokakta taziye çadırı kuruldu.

Şehit Uzman Onbaşı Baysal'ın nişanlı olduğu ve 50 gün sonra düğünü olacağı, aynı zamanda kardeşinin de Konya'da vatani görevini yerine getirdiği öğrenildi.

CENAZE TÖRENİ İSTANBUL'DA YAPILACAK

Manisalı Uzman Onbaşı Emre Baysal, bugün (29 Şubat) ikindi namazına müteakip İstanbul-Pendik 15 Temmuz Camisi'nde kılınacak cenaze namazının ardından Sancaktepe Yenidogan Yeni Mezarlığında son yolculuğuna uğurlanacak.

Yorumlar (0)
31
açık