YETKİLİLER ANINDA HAREKETE GEÇTİ, ENGEL KALDIRILDI

banner297

Kentpark'ta yaya geçidinde engelli rampasının olmaması vatandaşların dikkatini çekmiş, sorun Manisahaberleri.com’da yayınlanmıştı. Konuya duyarsız kalmayan Manisa Büyükşehir Belediyesi söz konusu yaya geçidini engellilerin geçişişine uygun hale getirdi.

Genel 16.11.2021, 21:45
YETKİLİLER ANINDA HAREKETE GEÇTİ, ENGEL KALDIRILDI

Manisahaberleri.com’da geçtiğimiz pazar günü Kentpark'ta yaya geçidinde engelli rampasının olmaması haber formatında yayınlanmıştı.

Haberde özetle; Manisa’da engelli vatandaşların gerek çarşı merkezi gerekse şehrin çeşitli noktalarında ulaşım esnasında çeşitli zorluklarla karşılaştığı ifade edilmiş, engelli rampalarına park edilen araçlar en büyük problem olarak göze çarptığı dile getirilmişti.
Haberin devamında; Kent Park ile özel kolejin arasında kalan caddede bulunan yaya geçidinde engelli rampasının unutulduğuna dikkat çekilmişti.  
Haberin yayınlanmasının ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi soruna duyarsız kalmadı. Yaya geçidi engellilerin geçişine uygun hale getirildi. Vatandaşlar ise sorunu hızla çözen Büyükşehir Belediyesi yetkililerine teşekkür etti.   

Yorumlar (4)
Yaya geçidi 2 hafta önce
Yapıyonuz bari düzgün yapın. Belediyede hiç mi mühendis çalışmıyor. Yaya geçidinin genişliği kadar açsaydınızya. Kalabalıkta insanlar yolun ortasında birbirlerinin geçmesini mi bekleyecekler.!!!
Manisalı 2 hafta önce
bir şeylerin eksikliğini şu şehirde ancak haberleştirerek mi yapıyor bu belediye..
Manisalı 2 hafta önce
Öğretmenevi önündeki kavsağı da haber yapsanız. Belki bir çözüm olur. İstasyon önüne kadar trafik uzuyor.
Ercan 2 hafta önce
merhaba haberiniz ses getirdi. güzel olmuş hayırlı olsun. sizden rica akgedik ile osb arasının da haberini yapmanız. yol ihracat-ithalat tır, kamyon ve bireysel araçlar ile birlikte patates tarlasına dönüştü. tüm kurumlara şikayet ettik. sonuç elde demedik. siz haber yapsanız işe yarar mı?
19
hafif yağmur