Yazar Şermin Yaşar bugün Manisa Kitap Fuarında

banner297

Ünlü yazar Şermin Yaşar, bugün açılacak olan Manisa 5. Kitap Fuarında söyleşi ve imza gününde okuyucularla buluşacak.

Genel 24.11.2022, 20:49 25.11.2022, 00:09
Yazar Şermin Yaşar bugün Manisa Kitap Fuarında

Kalk yerine yat, Dedemin Bakkalı, Abartma Tozu isimli kitapların yanı sıra 40'a yakın eseri bulunan Şermin Yaşar, bugün (25 Kasım Cuma} Manisa'da okuyucularla buluşuyor.
Bu yıl beşincisi düzenlenen Manisa Kitap Fuarı’nda saat 14.00'te söyleşi ile okuyucuların karşısına çıkacak olan Şermin Yaşar, ardından kitaplarını imzalayacak.
Şermin Yaşar’ın fuarda büyük ilgi görmesi bekleniyor. 

ŞERMİN YAŞAR KİMDİR? 
1982 Berlin doğumlu olan Şermin Yaşar, Türk Dili ve Edebiyatı mezunudur. Yüksek lisansını yine edebiyat alanında yapmıştır. Uzun yıllar reklam ve medya sektöründe metin yazarlığı, reklam yazarlığı, kreatif direktörlük yapmış ve mesleğine devam ederken bir yandan da Oyuncu Anne isimli sosyal medya hesapları üzerinden çocuklarıyla oynadığı yaratıcı ve gelişimlerini destekleyici oyunları paylaşarak ülkenin dört bir yanındaki annelerle arkadaşlık ağı kurmuştur. Başlarım Şimdi Anneliğe, Oyuncu Anne, Çok Hayal Kuran Çocuk, Oyun Takvimi, Kötü Alışkanlıklara İyi Öneriler, Dedemin Bakkalı, Dedemin Bakkalı Çırak, Tilki Masalları, Tarihi Hoşça Kal Lokantası, Cingo isimli kitapların yazarı olan Şermin Yaşar 3 çocuk annesidir.


 


 

Yorumlar (0)