VOLKSWAGEN DEMOTO'DA ARAÇ SAHİPLERİNE YÜZDE 30’A VARAN SERVİS İNDİRİMİ FIRSATI

banner297

Manisa'da hizmet veren Volkswagen Demoto'da araç sahiplerini yüzde 30’a varan servis indirimleri fırsatı bekliyor! ZUBİZU ile Volkswagen binek araç sahipleri serviste de kazanıyor.

Genel 14.06.2021, 12:19 14.06.2021, 12:25
VOLKSWAGEN DEMOTO'DA ARAÇ SAHİPLERİNE YÜZDE 30’A VARAN SERVİS İNDİRİMİ FIRSATI

Manisa'da Volkswagen araç sahiplerine güzel haber! Volkswagen Demoto'da araç sahiplerine büyük kolaylık sağlanıyor. Volkswagen Demoto'da araç sahiplerini yüzde 30’a varan servis indirimlerinden yararlanabiliyor.  2 yaş üzeri bir Volkswagen Binek Araç modeline sahipseniz, ZUBİZU mobil uygulamasını kullanarak bu indirimlerden faydalanabiliyor.

Kampanya hakkında bilgi;
3 ve 4 yaşındaki Volkswagen Binek Araç modellerine yapılacak periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan parça ve bunların işçilikleri ile kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında geçerli olmak üzere %15 indirim motor yağlarında da %15
4 yaş üstü Volkswagen Binek Araç modellerine yapılacak periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan parça ve bunların işçilikleri ile kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında geçerli olmak üzere %25 indirim, motor yağlarında %16 indirim
7 yaş üstü Volkswagen Binek Araç modellerine yapılacak periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan parça ve bunların işçilikleri ile kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında geçerli olmak üzere %30 indirim, motor yağlarında %16 indirim
tavsiye edilmektedir.
Ayrıca, kampanyadan yararlanarak periyodik bakımını Volkswagen Yetkili Servislerinde yaptıran Volkswagen sahiplerine 1 yıllık Mobilite Hizmet Paketi de hediye!

Bu kampanya 1 Nisan– 30 Nisan 2021 tarihleri arasında ve yetkili servise gireceği tarih itibariyle trafiğe çıkış tarihinin üzerinden 2 yıldan daha fazla geçmiş Volkswagen Binek Araç modelleri için geçerlidir. Kampanya koşullarına uyan ZUBİZU üyeleri bu fırsattan yararlanabilirler.

Tavsiye edilen indirim oranları; mekanik ve elektrik tüm yedek parçalar, mekanik ve elektrik atölye işçiliği ile Michelin ve Goodyear markalı lastikler için geçerlidir. Continental marka lastiklerde ise 2 yaş üzeri tüm Volkswagen Binek Araç modellerine %16 indirim sunulmaktadır. 3 ve 4 yaşındaki Volkswagen Binek Araç modellerinde, motor yağlarında indirim bulunmamaktadır.

Mobilite Hizmet Paketi, yalnızca ücretsiz çekici hizmetini kapsamaktadır.

Demoto Otomotiv, kampanya koşullarını ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.

Yabancı plakalı araçlar için geçerli değildir.

Zubizu indirim kampanyası başka bir indirim kampanyası ile birleştirilemez.

Yorumlar (0)