Vali Karadeniz, Demirköprü Barajındaki kaçak avcı denetimine çıktı

banner297

Vali Yaşar Karadeniz, Jandarma Genel Komutanlığı tarafından ilimize gönderilen Jandarma Asayiş Botunun Köprübaşı İlçesi Demirköprü Barajındaki seyir ve denetim faaliyetine katıldı.

Genel 11.06.2022, 12:18
Vali Karadeniz, Demirköprü Barajındaki kaçak avcı denetimine çıktı

Vali Yaşar Karadeniz, İlimizdeki baraj ve göllerde kaçak avcılığı önlemek, su ürünleri, kültür ve tabiat varlıklarını korumak, arama kurtarma faaliyetlerinde kullanılmak amacıyla Jandarma Asayiş Bot Komutanlığı tarafından ilimize gönderilen asayiş botu ile Demirköprü Barajında gerçekleştirilen ilk seyir ve denetim faaliyetine katıldı. 
Köprübaşı İlçesi Demirköprü Barajında yapılan seyir ve denetim faaliyetinde Vali Karadeniz’e Jandarma Asayiş Botunun teknik özellikleri, imkân ve kabiliyetleri, Jandarma Asayiş Bot Komutanlığı’nın görev ve sorumlulukları, Manisa il genelinde bulunan barajlar ve göllerde icra edilen denetim faaliyetlerine ilişkin bilgi verildi.
Seyir ve denetim faaliyetine katılan Vali Karadeniz, ilimizdeki baraj ve göllerde başta kaçak avcılık olmak üzere koruma ve arama kurtarma faaliyetlerinde bulunacak asayiş botunun ilimize hayırlı olmasını dileyerek, Jandarma personeline görevinde başarılar diledi.
Vali Karadeniz’e Köprübaşı Kaymakamı Ramazan Taşkın, İl Jandarma Komutan Yardımcısı J. Kd. Alb. İbrahim Enver Sungur ve jandarma personeli eşlik etti.


 

Yorumlar (0)
24
açık