VALİ AHMET DENİZ’DEN 1 MAYIS AÇIKLAMASI

Manisa Valisi Ahmet Deniz, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle yayımladığı mesajda, “Son yıllarda işçi ve emekçilerimizin haklarının güvence altına alınmasında ve çalışma koşullarının iyileştirilmesinde büyük gelişmeler sağlanmıştır.” dedi.

GENEL 30.04.2020, 11:42
VALİ AHMET DENİZ’DEN 1 MAYIS AÇIKLAMASI

Manisa Valisi Ahmet Deniz’in açıklaması şöyle:

İşçi ve emekçilerin alın terinin ne kadar değerli olduğunun ortaya konulduğu 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de önemli bir yere sahiptir.

Ülkemizin kalkınma hedeflerine ulaşmasında ve istikrar içerisinde büyümesinde işçi ve emekçilerimizin rolü kuşkusuz çok büyüktür. Devletimizin, emek ve dayanışmaya verdiği değere bağlı olarak, son yıllarda işçi ve emekçilerimizin haklarının güvence altına alınmasında ve çalışma koşullarının iyileştirilmesinde büyük gelişmeler sağlanmıştır.

Emekleri ve alın terleriyle, ülkemizin ilerlemesinde ve refah düzeyinin yükselmesinde önemli pay sahibi olan tüm çalışanlarımızın 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü kutlar, aileleriyle birlikte sağlıklı ve mutlu bir yaşam dilerim.

Yorumlar (1)
Manisa 5 ay önce
Sayın valim lütfen aynı Ali mah muhtarlık kulübesi nin olduğu park yerine lütfen müdahale edin dün gece belki 30 kişi (20 yaş altı) vardı parkın içinde nargile içtiler parkın içinde çadır var ekipler geldiginde çadırın içine kaçıp tekrar çıkıyorlar
23
parçalı az bulutlu