banner298

Vakıf Medeniyetinde Sosyal Politikalar Sosyal Yardımlar ve Paylaşma Geleneği

banner297

İzmir Vakıflar Bölge Müdürlüğünce, bu yıl “Birrden Binlere” temasıyla kutlanan Vakıf Haftası etkinlikleri kapsamında Manisa Celal Bayar Üniversitesi ve İzmir Katip Çelebi Üniversitesinde panel düzenlendi.  

Genel 12.05.2022, 18:02
Vakıf Medeniyetinde Sosyal Politikalar Sosyal Yardımlar ve Paylaşma Geleneği

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Süleyman Demirel Konferans Salonunda “Vakıf Medeniyetinde Sosyal Politikalar, Sosyal Yardımlar ve Paylaşma Geleneği” konulu panelde Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ataç bir konuşma yaptı.  

İzmir Vakıflar Bölge Müdürü Muzaffer Ataseven’in moderatörlüğünde başlayan panelde panele, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hasan Akyol ve Manisa Celal Bayar Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Temel İslam Bilimleri Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Temel Kacır konuşmacı olarak katıldı.

"Vakıf Medeniyetinde Sosyal Politikalar, Sosyal Yardımlar ve Paylaşma Geleneği" konusuyla, İzmir Vakıflar Bölge Müdürlüğü ve Kâtip Çelebi Üniversitesi ile ortaklaşa panel düzenlendi.

İzmir Vakıflar Bölge Müdürü Muzaffer Ataseven moderatörlüğündeki panele konuşmacı olarak, Katip Çelebi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Saffet Köse ve Sosyal ve Beşeri Fakülteler Dekanı Prof. Dr. Turan Gökçe katıldı.

Yorumlar (0)
31
açık