Vadesi geçmiş elektrik faturalarına taksit imkânı

Türkiye’nin önde gelen enerji grubu Aydem Enerji’nin bir kuruluşu olan Aydem Perakende, pandemi döneminde elektrik borcunu ödeyemeyen müşterileri için 12-16 Ekim 2020 tarihleri arasında yapılabilecek başvurular ile 1 Ağustos 2020 öncesi dönemlere ait vadesi geçmiş borçlara taksitli ödeme kolaylığı sağlayacak.

GENEL 10.10.2020, 12:44
Vadesi geçmiş elektrik faturalarına taksit imkânı

İZMİR (İHA) - Kredi kartı ile taksitli ödeme yapacak müşteriler, işlemlerini web sitesindeki online işlemler sayfasından yapabileceği gibi Müşteri İlişkileri Merkezlerinden (MİM) de gerçekleştirebilecek. Kredi kartı dışında taksitlendirme talebi olan müşteriler ise MİM’lere bizzat başvurarak taksitlendirme yapabilecek. Pandemi döneminde elektrik borçlarını ödemekte zorluk çeken müşterilere bu uygulama ile 5 aya kadar vade seçeneği veya kredi kartına 9 aya varan taksitli ödeme imkanı sunulacak.
Görevli elektrik tedarik şirketi olarak İzmir, Manisa, Aydın, Denizli ve Muğla başta olmak üzere Ege Bölgesinde ve Türkiye genelinde yaklaşık 5 milyon müşteriye elektrik tedariki sağlayan Aydem Perakende, Türkiye’nin pandemiyle mücadelesine katkı sağlayama devam edileceğini bildirdi.
 

Yorumlar (0)
13
açık