Üç ay sonra düğünü vardı. Kalp krizi sonucu hayatını kaybetti 

banner297

Manisa’da bir fabrikada çalışan 32 yaşındaki Aşkın Tekeci geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Talihsiz genç bir süre önce nişanlanmış, üç ay sonra da evlenecekti.  

Genel 12.03.2022, 22:22
Üç ay sonra düğünü vardı. Kalp krizi sonucu hayatını kaybetti 

Kalp krizi genç yaşlı dinlemiyor. Manisa’da çevresi tarafından sevilen biri olan Aşkın Tekeci, bu sabah evinde kalp krizi geçirdi. Sağlık ekiplerinin müdahalesine rağmen talihsiz genç kurtarılamadı. 
Manisa’da bir fabrikanın muhasebe departmanında çalıştığı öğrenilen Aşkın Tekeci, bir süre önce nişanlanmış, 3 ay sonra düğün yapmayı planlıyordu. 
Ölüm haberi ailesi ve sevenlerini yasa boğdu. 
Cenaze namazı Pazar günü Bozköy Cami’nde öğle namazına müteakiben kılınacak olan Tekeci, sevenlerinin omuzlarında son yolculuğuna uğurlanacak. 

Yorumlar (5)
Almancı 9 ay önce
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun insanlara şu aşı mecbur ettiler son günlerde kalp krizi beyin kanaması geçirenler in hepsi aşı olmuş kişiler
At Gözlüklü 9 ay önce
Son 2 yıldır genç genç insanlar kalp krizinden gidiyor? 17-18 yaşında mı ararsın gencecik insanlar. Yazık oldu insanlara.
Kizil yildiz 9 ay önce
3 yakınımı kaybettim böyle gencecik aşılıydilar kalp krizinden çok yazık üzgünüm.
Hasan Hüseyin Akgül 9 ay önce
Kardeşimize Allah rahmet eylesin kabri pür nur mekanı cennet olsun inşaAllah rabbim kendisine rahmetiyle merhametiyle magfiretiyle muamelede bulunsun rabbim taksiratını bağışlasın inşaAllah .rabbim geride kalan ailesine sevdiklerine sevenlerine sabırlar versin inşaAllah
Osman 9 ay önce
Kalp krizi vakalarından geçilmiyor. Celal Bayar Üniversitesi kalp hastaları ile dolu. Vefat edenlerin sayısı bilinmiyor, TÜİK ölüm istatistiklerini yayınlamıyor. Eğer araştırmacı gazeteci iseniz, bunları gündeme getirirsiniz.