Sportiva Manisa 45 Park’ta   

banner297

45 Park’ta bulunan Sportiva Manisa, bir spor merkezi olmanın dışında, sporun içerisinde ve spora destek veren bir bakış açısı ile hizmet veriyor.

Genel 04.08.2022, 10:50 04.08.2022, 10:47
Sportiva Manisa 45 Park’ta   

Manisa'nın en gözde mevkiinde yer alan ve profesyonel anlayışı ile fark yaratacak olan Sportiva Manisa, bir spor merkezi olmanın dışında, sporun içerisinde ve spora destek veren bir bakış açısı ile hizmet veriyor.
Sporu bir kültür, bir değer, yaşamın bir parçası, olmazsa olmazı bakış açısıyla bütün olarak gören Sportiva Manisa yönetimi, süreç içerisinde birçok yeniliğe imza atarak enerjisini sarf edecek olan bir anlayışa ve vizyona sahip.
Her bir branşta uzmanlık ve yeterlilik belgelerine sahip antrenörleri ile tüm grup egzersizleri ve bireysel çalışmalarda fark yaratmaktadır.
Manisalı spor severlerin merkez noktası olmayı hedefleyen Sportiva Manisa, aktivite, etkinlik planları ve özel uygulamalar ile fark yaratacağı gibi bireysel üyeliklerin yanı sıra kurumsal anlaşmalar ile de yol almaktadır.
Bu amaçla sizleri, özel alternatif uygulamalar ve indoor-outdoor aktivite planları oluşturarak farklı rekreatif uygulamalar ile buluşturmaktadır.


 

Yorumlar (0)
27
açık