banner298

Solo Türk, Fener Alayı ve İbrahim Tatlıses konseri  

banner297

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Manisa’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılı dolayısıyla düzenlenecek olan etkinliklere tüm Manisalıları davet etti. Başkan Ergün, “Kurtuluş günü etkinliklerimiz kapsamında sabah 9.30’da çelenk sunumuyla başlayacak program, akşam 20.30’da düzenleyeceğimiz Fener Alayı ve İbrahim Tatlıses konseriyle noktalanacak. Düzenlenecek etkinliklere hemşehrilerimizin de katılımıyla kurtuluş coşkumuzu katlayacağız” dedi.

Genel 07.09.2022, 13:27
Solo Türk, Fener Alayı ve İbrahim Tatlıses konseri  

Manisa’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılı, tüm yurtta olduğu gibi, Manisa’da da bir dizi etkinlikle kutlanacak. 8 Eylül Perşembe günü, saat 09.30’da Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Atatürk ve Milli Egemenlik Anıtı’na çelenklerin sunulmasıyla başlayacak program, 11.00’de Fatih Sergi Salonu’nda Manisa’nın Yüzü Fotoğraf Sergisi’nin açılışı, 14.00’de Kültür Merkezi Lale Salonu’nda Gördesli Makbule tiyatro gösterisiyle devam edecek. Saat 18.30’da Cumhuriyet Meydanı’nda Mehter takımı ve halk oyunları gösterisinin gerçekleşeceği kurtuluş coşkusu, 19.00’da gerçekleştirilecek Solo Türk gösterisiyle zirve yapacak.
Başkan Ergün’den Davet
Saatler 20.30’u gösterdiğinde ise, Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Fener Alayı düzenlenecek. Sultan Camii önünden başlayacak olan kortej, Cumhuriyet Meydanı’nda noktalanacak. Saat 21.00’de Cumhuriyet Meydanı’nda arabesk müziğin güçlü sesi İbrahim Tatlıses sahne alacak. Kurtuluş coşkusunu Manisa’da en üst seviyede yaşayacaklarını ifade eden Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Manisa’mızın düşman işgalinden kurtuluşunun 100’üncü yılı vesilesiyle şehrimizi bayram yerine çevirmek için tüm hemşehrilerimizi etkinliklerimize davet ediyorum. Kurtuluş günü etkinliklerimiz kapsamında sabah 9.30’da çelenk sunumuyla başlayacak program, akşam 20.30’da düzenleyeceğimiz Fener Alayı ve İbrahim Tatlıses konseriyle noktalanacak. Düzenlenecek etkinliklere hemşehrilerimizin de katılımıyla kurtuluş coşkumuzu katlayacağız. Bu vesileyle Manisa’mızın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılını kutluyor, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve aziz şehitlerimizi saygıyla anıyorum” dedi.

Yorumlar (10)
Öz Manisalı 4 hafta önce
Büyük şehir sanki cebinden veriyor bu paraları çok lazım ibo
Huysuz 4 hafta önce
Mp3 te bile dinlemem bunu zaman kaybı
Caryzmanisa 4 hafta önce
Haram zıkkım olsun aldığınız vergiler su paraları ölümde var toprağın altıda var cengiz baskan
Ahmet oral 4 hafta önce
Bu konsevelere verilen meblağı su faturalarına aktarsalar rahat bir su icebliriz
Alamanci 4 hafta önce
Sölüm mi diyecekmi çok merak ediyorum biz tatlı yı dinlerken ülkücü abiler bize kızardı gizli dinledik şimdi ülkücü bir belediye başkanı iboyu getiriyor şaka gibi bir siyaset
Tengri Dağı 4 hafta önce
Bunlar mı Ülkücü? Milliyetçiliği ayaklar altına alanlarla, biz insanla geziyoruz bunlar! diyenlerle, ülkede satılmadık birşey bırakmayanlarla, ümmetçilerle kurtuluş savaşı olmadı diyenlerle, rantçılar ve rüşvetçilerle.... ortak olmuş, peşlerine takılmış olanlar mı ülkücü?
Mikail 4 hafta önce
Suya zam olarak geri döner konserin paraları Allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın
Ömer dayı 4 hafta önce
İbo şarkı söyler ken irmagina akışına ölürüm derken ülkücü ler kurt işareti yapacaklar mı
Zor değil 4 hafta önce
Karaköyde Çocuk parkları pislik içinde,oyuncakları kırık,sprey boya ile anlamsızca karalanmış,ateş yakılıp kaydıraklar eritilmiş, bunları yenileyebilir,yeşil alan peyzajı yapabilir,Ulucaminin saçma sapan taşlı yolunu yaptırabilir,İnsanların zaman geçirebileceği alan yaratılabilir,Ağlayan kayadan aşağı inen yol genişletilebilir,alkol şişelerinin kırılmaması için Cam toplama konteynırı koyulabilir,Etraf pislik içinde. Beğenmediğimiz Konya Belediyesi plastik şişe ve Cam toplama ünitesi yapmış belli adet getirene şehrinin takımının maç biletini veriyor,Sizde Manisa FK bileti verebilirsiniz. Anca Yok karakoca ekolojik alan,Bozköydeki yerine 15 kat imarı.Manisalıyı düşünen Vizyon bi Başkan gelsin artık.Her mahallenin refahını yükseltsin,İnsanlar bari akşam eşlerini çocuklarını alıp yürüyüşler yapabilsin
Ferat 4 hafta önce
Cengiz bey cebinden versin bu paraları.haram olsun.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
21
açık