SEYİRCİYE TEŞEKKÜR 

banner297

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nin 4. haftasında Manisa Büyükşehir Belediyespor, Fenerbahçe Beko’yu ağırladı. Sarı-lacivertliler parkeden 93-58 galip ayrıldı. kağalı gişe oynana maçın ardından Başkan Ergün teşekkür mesajı yayımladı. 

Genel 23.10.2022, 00:52
SEYİRCİYE TEŞEKKÜR 

Manisa basketbolda önemli bir geceye şahitlik yaptı. Manisa Büyükşehir Belediyespor, Fenerbahçe Beko’yu ağırladı. Sarı-lacivertliler parkeden 93-58 galip ayrıldı. Kapalı gişe oynanan maçın ardından Başkan Ergün teşekkür mesajı yayımladı. 
Ergün, “Fenerbahçe Beko'yu ağırlayan Manisa Büyükşehir Belediyespor'umuzu desteklemek için tribündeydik. Takımımızı maç boyunca destekleyen tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. İyi tecrübe kazanarak daha iyi olacağımıza inanıyorum.” dedi. 
GÜZGÜLÜ’DEN SEYİRCİYE ÖVGÜ 
Manisa Büyükşehir Belediyespor Başkanı Mehmet Güzgülü de şu ifadeleri paylaştı: “Teşekkürler Manisa… Manisa spor tarihinde bir ilki yaşadık. Maç biletleri bir gün önce bitti. Kadını, erkeği çocuğu ile salonu dolduran seyirciye, maçın huzur içinde geçmesini sağlayan tüm görevlilere ve bu maçın her şeyi ile ilgilenen yönetim kurulu üyelerime çok teşekkür ederim.” 


 
 

Yorumlar (2)
Vatandaş 2 ay önce
Protokolün önüne masa konulması hoş olmamış.
Hakkı 2 ay önce
ELek yapmışlar...