Semih Balaban istifa ediyor! Yeni il başkanı kim olacak  

banner297

CHP İl Başkanlığı görevini 5 yıldır sürdüren Semih Balaban, pazartesi günü milletvekili aday adaylığı nedeniyle görevinden istifa ediyor. Genel merkez onaylarsa il yönetim kurulu üyesi Yusuf Köseli yeni il başkanı olacak.  

Genel 22.12.2022, 16:59
Semih Balaban istifa ediyor! Yeni il başkanı kim olacak  

CHP’de bir dönem kapanıyor. CHP’de 2 yıllık ilçe başkanlığı döneminin ardından 5 yıldır il başkanı olarak görev yapan Semih Balaban, görevinden istifa ediyor. Milletvekili aday adaylığı nedeniyle tüzük gereği il başkanlığı görevini bırakacak olan Semih Balaban’ın veda toplantısı pazar günü gerçekleştirilecek.   
5 yıldır büyük şeref ve onurla il başkanlığı görevini yürüttüğünü belirten Semih Balaban, “Halkımıza farklı bir alanda hizmet etmek amacıyla il başkanlığından ayrılıyorum. Genel merkezin genelgesi doğrultusunda istifa ediyorum. Pazar günü parti binası önünde büyük bir katılımla veda konuşması yapacağım” diye konuştu. 
YENİ İL BAŞKANI KİM OLACAK? 
Balaban’ın istifasından dolayı boşalacak olan il başkanlığı koltuğuna diş hekimi Yusuf Köseli’nin getirilmesi bekleniyor. Köseli’nin atanma konusu genel merkez onayladıktan sonra resmiyet kazanacak.  

Yorumlar (1)
sermet 1 ay önce
YAĞMA HASAN IN BÖREĞİ OLUNCA HEPSİ ÜŞÜŞÜR. KÖŞE KAPMACA BU İŞTE.
BÖREKLER YAĞLI. BUNLARIN MEMLEKETE BİR HAYIRLARI OLMAZ HA BİLESİNİZ.