SELÇUK ÖZDAĞ’IN İLGİNÇ EYLEMİ!

banner297

Gelecek Partili Selçuk Özdağ, Bala’da 2019 yılında açıklanıp ve 2020 yılında yapımına başlanacağı söylenen TOKİ konutlarını elinde fenerlerle aradı. Özdağ "Görüyorsunuz buralar bomboş, hani nerde sosyal konutlar" dedi. Özdağ’ın görüntüleri sosyal medyada bazı kullanıcılardan destek görürken bazıları ise dalga geçti.  

Genel 30.09.2022, 20:56

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, hükümetin 2019 yılında müjdesini verilen ve 2020 yılında yapımına başlanacağını söylenen ancak aradan geçen 3 yıla rağmen herhangi bir çalışmanın yapılmadığı Bala'daki TOKİ konutları ile ilgili Gelecek Partililerin katılımıyla dikkat çeken bir mizansen gerçekleştirdi. 
SİNOPLU DİYOJEN GİBİ
Selçuk Özdağ beraberinde bir grup partili ile gerçekleştirdiği Bala’daki mizansende elinde fenerle arazileri gezip, 2019’da açıklanıp, 2020'de yapımına başlanacağı vaat edilmiş olan sosyal konutları ararken, “Sinoplu Diyojen Anadolu topraklarında elinde bir lüks lamba ile ‘adam arıyorum’ diyordu. Bense, 2019 yılında Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın, Sayın Cumhurbaşkanının fakirler, gaziler, şehitler için 100 bin konut sözü vardı. 3 senedir bu konutlarla ilgili bir gelişme var mı diye, onu arıyorum. Olabilir mi acaba diye bakıyorum fenerle? Yok.” dedi.
“AYA YAPMIŞ OLMASINLAR?”
Bir partilinin “Başkanım sakın aya yapmış olmasınlar bu konutları” sözlerine de cevap veren Özdağ, “Bakalım, dürbünle aya doğru bakalım. Yok, yol yok ayda, TOKİ inşaatı da yok. O zaman nerede olabilir bunlar? Buradan sesleniyorum; birkaç hafta 250 bin konut yapacaklarını söylediler, yine dar gelirli aileler için. Buradan soruyorum, 2019’daki 100 bin konut ne alemde?” dedi.
Mizansen sonrası açıklamalarda bulunan Özdağ, TOKİ konutları ile ilgili TOKİ'ye, TOKİ Başkanına, Çevre, Şehircilik ve İklim Bakanlığına ve Cumhurbaşkanı 1. Yardımcısına 16 soru sorduğunu belirterek Bala'daki konutun durumu hakkında bilgi verdi. 2+1 tip 140 konut yapılacağı, 3+1 tip 60 adet konut yapılacağı vaadedilmiş, 3 yıl süre geçmiş olmasına rağmen halen temel bile atılmadığını belirtti.
SOSYAL MEDYADA İLGİ GÖRDÜ  
Özdağ’ın ilginç eylemi sosyal medyada da çokça paylaşıldı. Bazı kullanıcılar Özdağ’a destek verirken bazıları ise tepki gösterdi. Dalga geçen kullanıcılar da görüntüleri “Sonunda kafayı yediler” notuyla paylaştı. 
Haber ulusal ve yerel basında geniş yer buldu. Bu ilginç eylemin amacına ulaştığı şeklinde yorumlandı. 


 

Yorumlar (7)
Ahmet Dur 2 ay önce
İYİ partiye geçecek diye konuşuldu bı ara bazen insan nokta demeyi bilmeli Büyük Şehir belediye başkan adayı olacak deniliyor mühür varken etraf kalabalık olur iş bitti mi gaz lambası ile ararsın bulamazsın
Adem er 2 ay önce
Nereden nereye sen ki genel başkan yardımcısı şimdi şaka gibi cem Yılmazı gören oldu mu
Temel 2 ay önce
Etrafında kimse kalmadı Ak parti de iken ooooo karşılamaya yüzlerce kişi giderdi şimdi
Erdem bey 2 ay önce
Selçuk Özdağ seçimlerde gelecek partisinden Manisa dan aday olsa da kaç oy alacak o kadar çok merak ediyorum ki
Manisa li 2 ay önce
Tavsiyem Milletvekili adayı olmayın karizma dağılır demedi demeyin Manisa dan
Son 2 ay önce
Selçuk Özdağ dönemi bitti artık the end
Manisa li 2 ay önce
Başkan bak keyfine emekli ol yerleş deniz kenarına al maaşları akademisyen maaşı milletvekili maaşı bak keyfine bırak herşeyin bir sonu olduğu gibi bir rüzgardı geldi geçti ve bitti