Oyun oynarken içine girdiği çamaşır makinesi sonu oldu

banner297

Kastamonu'nda oyun oynamak için çamaşır makinesinin içindeki çamaşırların arasına saklanan 5 yaşındaki çocuk, durumdan habersiz olan annesinin makineyi çalıştırmasıyla hayatını kaybetti.

Genel 13.11.2021, 20:12
Oyun oynarken içine girdiği çamaşır makinesi sonu oldu

Araç ilçesi Çay Mahallesi'nde yaşayan 5 yaşındaki Mert E., evde oyun oynadığı sırada çamaşır makinesinin içine girerek çamaşırların arasına saklandı. Bu sırada küçük Mert'in annesi Nuran E., çocuğunun içine saklandığından haberi olmadan çamaşırların yıkanması için çamaşır makinesini çalıştırdı.

SESLERDEN ŞÜPHELENİNCE MAKİNEYİ DURDURDU
Bir süre sonra gelen seslerden şüphelenen anne, makinenin yanına gitti. Annesi, durdurduğu makinenin kapağını açınca küçük Mert ile karşılaştı. Makineden yaralı bir şekilde annesi tarafından çıkartılan Mert, Araç Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

İlk müdahalesinin ardından küçük çocuk, ambulansla Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi. Burada yapılan tüm müdahalelere rağmen 5 yaşındaki Mert, kurtarılamayarak hayatını kaybetti.


Olayın ardından Cumhuriyet Savcısı ve Olay Yeri İnceleme ekipleri, olay yerinde incelemelerde bulundu. Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, küçük Mert'in cenazesi ise morga kaldırıldı.

Yorumlar (0)
15
kapalı