Meral Akşener’in programı belli oldu 

banner297

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 17 Haziran’da Manisa’ya gelecek. İyi Parti İl Başkanı Hasan Eryılmaz, programı açıkladı.  

Genel 13.06.2022, 10:43
Meral Akşener’in programı belli oldu 

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’ın Manisa programı netleşti. 17 Haziran’da Manisa’ya gelecek olan Akşener son 6 ayda 2.kez Manisa’yı ziyaret etmiş olacak.    
Akşener’in Manisa programı da açıklandı. İyi Parti İl Başkanı Hasan Eryılmaz, ilçe başkanlarıyla birlikte programın detaylarını açıkladı.  
Eryılmaz şunları söyledi: 
“İyi Parti ailesi olarak çok heyecanlıyız. Nedeni de kısa süre önce Manisa’da ağırladığımız Meral Akşener bu hafta Manisa’da olacak. Öncesinde genel başkan yardımcıları Manisa’da olacak. 
15 Haziran Çarşamba günü Genel Başkan Yardımcımız Ümt Dikbayır Manisa’ya gelecek. 
16 Haziran Perşembe günü Prof. Dr.Ümit Özdali gelecek. 
Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener Perşembe akşamı Manisa merkezde konaklayacak. Basına kapalı toplantılar gerçekleştirilecek. 
Sabah Salihli’de esnaf ziyareti, 11.45’te Gölmarmara ilçesinde ziyaretlerde bulunacak. Son 16 yıldır Gölmarmara’ya bir genel başkan gitmemiş. 
Soma’da maden şehitliği ziyaret, ardınsan Soma ilçesinde esnaf ziyaret yapılacak. Böylece Manisa ziyareti tamamlanmış olacak.    
Manisa’da İyi Parti 1. parti olacaktır. Anket çalışmasında Manisa’da İyi Parti’nin oy oranı yüzde 23 çıktı. 
Bu da iyi yolda olduğumuz göstermektedir. "

 
 

Yorumlar (0)
24
açık