MASKİ GENEL KURULUNDA TARTIŞMA! ALTILI MASA İL BAŞKANLARI DA KATILDI  

banner297

Kasım ayı meclis toplantısının 2.oturumunun ardından Maski genel kurul toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya Altılı Masa il başkanları da katıldı. 

Genel 28.11.2022, 19:33 28.11.2022, 19:40
MASKİ GENEL KURULUNDA TARTIŞMA! ALTILI MASA İL BAŞKANLARI DA KATILDI  

Son günlerde özellikle muhalefet partilerinin kayıp kaçak su oranları nedeniyle suya zam yapıldığı iddiaları nedeniyle gözlerin çevrildiği Maski genel kurul toplantısı Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergğn başkanlığında yapıldı.  
Toplantıya Altılı Masa il başkanları da katıldı. il Başkanları meclis toplantının ilk oturumu bittikten sonra Maski toplantısının başlamasıyla birlikte salona giriş yaptılar. 
Toplantı öncesi Maski’nin 
Manisa Su ve Kanalizasyon Genel Müdürü Burak Aslay, toplantıda Maski’nin faaliyetleriyle ilgili slayt destekli geniş bir açıklamada bulundu. Asay, muhalefet partilerinin kaçak kayıp oranı olarak iddia ettiği 476 milyon liranın nasıl hesaplandığını anlayamadıklarını söyledi. 
Daha sonra maddelere geçildi. 
Özellikle CHP grubu ile Başkan Cengiz Ergün arasında ilginç diyaloglar yaşandı. 
Özellikle depozito konusu tartışma konusu oldu. 
Tartışmalar sonunda maddelerin büyük bölümü Ak Parti ve MHP’nin oylarıyla oy çokluğuyla kabul edildi.  

Ayrıntılar geliyor...

Yorumlar (1)
metin 3 ay önce
10 metreküp kullandım 190 tl verdim damacana su daha hesaplı herhalde suya zam yapanlar asgari ücret almadıkları için halkın durumunu ne bilsinler yine şanslıyız su ıçmeyin gazoz için derler halkın ahı çıkar ama burda ama öbür tarafta o koltuklar birgün ters döner