MANİSA’DA O İLÇELERE YAĞIŞ UYARISI 

banner297

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre, yarın ülkenin kuzey, iç ve batı kesimleri parçalı ve çok bulutlu olacak. Manisa’da da Pazar günü öğleden sonra bazı ilçelerde yağış bekleniyor. 

Genel 19.06.2021, 23:09
MANİSA’DA O İLÇELERE YAĞIŞ UYARISI 
banner388

Marmara, İç Ege, Batı Akdeniz'in iç kesimleri, İç Anadolu'nun batısı ve Batı Karadeniz'in iç kesimleri ile Zonguldak ve Düzce çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanaklı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.

Hava sıcaklığında önemli bir değişiklik olmayacağı, kuzey, iç ve batı kesimlerde mevsim normalleri civarında, doğu bölgelerde mevsim normallerinin üzerinde seyredeceği tahmin ediliyor.

Rüzgarın, genellikle kuzey ve kuzeybatı, Akdeniz kıyıları ile doğu kesimlerde güney ve güneybatı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette esmesi bekleniyor.

MANİSA’DA ÖĞLEDEN SONRAYA DİKKAT 
Pazar günü öğleden sonra ve akşam saatlerinde Manisa genelinde sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. Selendi, Kula, Alaşehir ve Sarıgöl çevrelerinde kuvvetli yağışlarla birlikte dolu yağışı da etkili olabilir. 
 
 

Yorumlar (0)
37
açık